تمامی مراسم های مذهبی ماه محرم امسال در استان مازندران برگز | آسمونی
کد مطلب: 59490 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اقامه عزای سیدالشهدا(ع) در استان مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی

اقامه عزای سیدالشهدا(ع) در استان مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران: امسال در هیچ یک از اماکن مذهبی بسته نخواهد بود و مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) با رعایت دستورالعمل ها برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌ جناسمی صبح امروز در آئین تجلیل از پیرغلامان حسینی در تکیه پیرعلم شهرستان بابل با بیان اینکه قدردانی از پیرغلامان حسینی حرکتی ارزشمند است که باید همه ساله برگزار شود، اظهار کرد: پیرغلامان حسینی برای ترویج فرهنگ عاشورا زحمات بسیاری متحمل شدند و با جان و دل در مکتب حسینی فعالیت کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه استان مازندران بیشترین رقبات موقوفات کشور را دارد و شهرستان بابل نیز بیشترین رقبات استان را دارا می‌باشد، افزود: حدود 70 درصد نیات موقوفات مازندران برای عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) در ماه محرم و صفر است.

حیدری با اشاره به برنامه‌های ماه محرم در استان مازندران، ادامه داد: امسال درب هیچ یک از اماکن مذهبی استان بسته نخواهد بود و عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با بیان  اینکه هیأت‌های مذهبی در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی پیش‌قدم هستند و با فعالیت‌های جهادی، تولید ماسک و ضدعفونی معابر شهر و اماکن مذهبی این مسئله را به خوبی اثبات کردند، گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری معیار تعیین شیوه‌نامه‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا است و در این زمینه توصیه‌های ستاد در مراسم‌های عزاداری قطعاً اجرا می‌شود.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اقامه عزای سیدالشهدا(ع) در استان مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «اقامه عزای سیدالشهدا(ع) در استان مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?