مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60097 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
والنسیا 1-2 رئال مادرید؛ رستگاری رئال در دقایق پایانی

والنسیا 1-2 رئال مادرید؛ رستگاری رئال در دقایق پایانی

کهکشانی ها که در سه فصل اخیر نتوانسته بودند در مستایا ورزشگاه خانگی والنسیا به پیروزی برسند، شب گذشته و با درخشش زوج وینیسیوس و بنزما بازی باخته را بردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کهکشانی ها که در سه فصل اخیر نتوانسته بودند در مستایا ورزشگاه خانگی والنسیا به پیروزی برسند، شب گذشته  فاصله چندانی با شکست نداشتند اما در نهایت با گل های دقایق پایانی وینیسیوس و بنزما، توانستند به سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.

 دقایق ابتدایی نیمه اول  بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 11 والورده می ‌توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب مامارداشویلی، دروازه والنسیا را بسته نگه داشت.

در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه 32، مامارداشیلی  این بار مانع از گلزنی کاسمیرو شد تا بازی بدون گل دنبال شود.

در دقایق پایانی نیمه اول، بازیکنان میزبان در دقیقه 43 تلاش زیادی برای گلزنی کردند،  اما ضربه سر پائولیستا روی ارسال واس را کورتوا با عکس العملی به موقع دفع کرد تا نیمه اول در نهایت بدون گل به پایان برسد.

اما نیمه دوم را والنسیا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 47، دورو صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او را دروازبان رئال دفع کرد.

برتری بازیکنان میزبان ادامه پیدا کرد و  سرانجام والنسیا در دقیقه 66 روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه رئال توپ بعد از برخورد به واسکز مقابل دورو قرار گرفت و او هم با یک شوت محکم،گل اول تیمش را به ثمر رساند.
بعد از دریافت گل، تیم رئال سراپا حمله شد و فشار حملات رئال بیشتر و بیشتر می شد تا اینکه در دقیقه 86 روی یک حرکت تیمی  وینیسیوس با پاس بنزما صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او بعد از برخورد به فولکیه تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

تنها دو دقیقه بعد، بنزما این بار با ارسال زیبای وینیسیوس را با ضربه سر تبدیل به گل کرد.
تلاش بازیکنان میزبان برای رسیدن به گل تساوی در ثانیه های پایانی ثمری نداشت و بازی با برتری 2-1 رئال به پایان رسید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره والنسیا 1-2 رئال مادرید؛ رستگاری رئال در دقایق پایانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «والنسیا 1-2 رئال مادرید؛ رستگاری رئال در دقایق پایانی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید