مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59654 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسلونا 4-2 سوسیداد؛ شروع امیدوارانه بارسلونای بدون مسی

بارسلونا 4-2 سوسیداد؛ شروع امیدوارانه بارسلونای بدون مسی

بارسلونا موفق شد با ارائه یک نمایش خوب در اولین بازی بدون لیونل مسی با نتیجه 4-2 سوسیداد را شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، بارسلونا شب گذشته و در هفته آغازین رقابت های لالیگا  در خانه به مصاف رئال سوسیداد رفت که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 4-2 به سود شاگردان رونالد کومان به پایان رسید.

بارسلونا شروع بسیار خوبی داشت و آنتوان گریزمان و در دقیقه های 10 و 12 به ترتیب با یک ضربه برگردان و یک ضربه سر می‌توانست دروازه سوسیداد را باز کند اما یکی با اختلاف کم خارج شد و دیگری نیز به تیرک اصابت کرد.

اما سرانجام در دقیقه 19 با ارسال ممفیس دیپای و ضربه سر جرارد پیکه قفل دروازه سوسیداد شکسته شد. 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد، مارتین برایتویت روی ارسال زیبای فرانکی دی یونگ و با یک ضربه سر دروازه سوسیداد را باز کرد و  نتیجه 2-0 شد.

در دقیقه 59 بارسلونا توانست گل سوم خود را روی حرکت خوب جوردی آلبا و ارسال او که با دفع ناقص توپ توسط گلر همراه شد و مارتین برایتویت موفق شد دومین گلش را به ثمر برساند .

در دقیقه 82 سوسیداد موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. اشتباه مدافعان بارسلونا به خولن لوبته این موقعیت را نصیب او کرد  تا دروازه این تیم را باز کند و نتیجه   3-1 شد.

در دقیقه 86 رئال سوسیداد به یک ضربه ایستگاهی دست یافت. میکل اویارزابال ملی پوش اسپانیایی تیم رئال سوسیداد  با یک ضربه پای چپ استثنایی دروازه بارسلونا را باز کرد تا نتیجه 3-2 شود.

اما در دقیقه 91 بارسلونا توانست گل چهارم را به ثمر برساند. ارسال مارتین برایتویت به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده سرخی روبرتو همراه شد تا بارسلونا  خیال خود و هوادارانش را از اولین پیروزی خانگی راحت کند. سر انجام بازی با نتیجه 4-2 تمام شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 4-2 سوسیداد؛ شروع امیدوارانه بارسلونای بدون مسی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بارسلونا 4-2 سوسیداد؛ شروع امیدوارانه بارسلونای بدون مسی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید