کد مطلب:  60138 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیورنتینا 1-3 اینترمیلان؛ صدرنشینی اینتر در سری آ با چاشنی 3 امتیاز

فیورنتینا 1-3 اینترمیلان؛ صدرنشینی اینتر در سری آ با چاشنی 3 امتیاز

شاگردان اینزاگی در یک دیدار خارج از خانه و در مقابل فیورنتینا با گل های دارمیان، ژکو و پریشیچ سه امتیاز این دیدار را نصیب خود کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، شاگردان اینزاگی در یک دیدار خارج از خانه و در مقابل فیورنتینا با گل های دارمیان، ژکو و پریشیچ سه امتیاز این دیدار را نصیب خود کردند تا بالاتر از ناپولی در صدر جدول سری آ قرار بگیرند.

ابتدا فیورنتینا بازی را خوب آغاز کرد و در  دقیقه 2 ، گونزالس صاحب موقعیت خطرناکی شد اما ضربه او به راحتی توسط هاندانوویچ دفع شد.

پس از آن نوبت بازیکنان اینتر رسید تا کنترل بازی را به دست بگیرند اما در دقیقه 10، بار دیگر فیورنتینا صاحب موقعیت شد ولی هاندانوویچ با یک واکنش خوب، مانع گلزنی ولاهوویچ، بازیکن تیم فیورنتینا شد.

حملات فیورنتینا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 23، سرانجام روی حرکت خوب گونزالس از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، سوتیل با یک بغل پای ساده گل اول این مسابقه را وارد دروازه اینتر کرد.

بعد از این گل اینتری ها جلوتر آمدند و در دقیقه 30،  روی یک ضربه آزاد، چالهان اوغلو با یک ضربه خوب دروازه حریف را هدف قرار داد اما واکنش خوب دراگوفسکی، سنگربان فیورنتنا اجازه گلزنی به او نداد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم بازیکنان اینتر مالکیت توپ و میدان را در دست داشتند و موقعیت های خوبی را هم به وجود آوردند اما در نهایت میزبان با برتری 1-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را هم فیورنتینا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 ولاهوویچ تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم بنفش ها پیش رفت اما ضربه او از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.

در نقطه مقابل اینتر در دقیقه 52 و روی یک حرکت تیمی عالی که دارمیان با پاس بارلا درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم گل تساوی را به ثمر رساند و بازی 1-1 شد.

به فاصله کمتر از 3دقیقه دیگر اینتر روی ارسال خوب چالهان اوغلو از نقطه کرنر، ژکو بالاتر از تمام مدافعین حریف ضربه سر زد و دروازه بنفش ها را باز کرد.

بعد از گل برتری اینتر بازیکنان تیم میزبان پیش کشیدند و  اینتری ها می توانستند در دقیقه 65 به گل سوم برسند اما مارتینز نتوانست از موقعیت خوبی که بارلا برایش ایجاد کرده بود، بهره ببرد.

تلاش دو تیم برایبه ثمر رساندن گل ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 78، گونزالس  با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار برای تیمش دشوارتر کند.

اما در نقطه مقابل، اینتری ها از  برتری یک یار بیشتر نهایت  استفاده را کردند و در دقیقه 87  روی یک حمله سریع گالیاردینی درون محوطه جریمه توپ را به پریشیچ رساند و او هم با یک بغل پای ساده نتیجه را 3-1 کرد و اینتری ها با همین نتیجه به برتری رسیدند.

: برای دریافت مشاوره درباره فیورنتینا 1-3 اینترمیلان؛ صدرنشینی اینتر در سری آ با چاشنی 3 امتیاز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فیورنتینا 1-3 اینترمیلان؛ صدرنشینی اینتر در سری آ با چاشنی 3 امتیاز» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید