مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60159 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئال مادرید 6-1 مایورکا؛ آتش بازی خانگی رئال در خانه

رئال مادرید 6-1 مایورکا؛ آتش بازی خانگی رئال در خانه

رئال مادرید در ادامه عملکرد خیره کننده اش، شب گذشته با درخشش ستاره های خط حمله خود توانست با نتیجه پرگل 1-6 از سد مایورکا عبور کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئال مادرید در ادامه عملکرد خیره کننده اش، شب گذشته با درخشش ستاره های خط حمله خود توانست با نتیجه پرگل 1-6 از سد مایورکا عبور کند.

ابتدا رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود روی اشتباه عجیب گایا و تیزهوشی فوق العاده کریم بنزما، این ستاره فرانسوی با ضربه ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه موفق به ثمر رساندن گل اول شد.
در دقیقه 7 آسنسیو می توانست با ارسال مستقیم از روی نقطه کرنر برتری رئال مادرید را افزایش دهد، اما روی خط دروازه رینا توپ را برگردادند.

در دقیقه 20 کوبو در گوشه سمت راست محوطه صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل مساوی داشت، اما ضربه زمینی از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 24 رئال مادرید ارسال زمینی رودریگو را رینا دور کرد، اما در ریباند آسنسیو در شرایط خوبی قرار داشت و موفق به زدن گل دوم برای رئال شد.

مایورکا خیلی زود یکی از گل های خورده را روی حرکت لی کانگ این جبران کرد. حرکت زیبای او از پشت محوطه و با ضربه ای محکم و دقیق به گوشه دروازه رئال مادرید را باز کرد.

اما در دقیقه 30 رئال مادرید روی اشتباه مدافعان مایورکا و باز هم حضور به موقع کریم بنزما در مقابل دروازه بود که در سمت راست محوطه آسنسیو را صاحب فرصت کرد تا این بازیکن زننده گل سوم رئال مادرید شود.
در ادامه و روی ارسال کریم بنزما بود که آسنسیو فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه سر او با بدشانسی وارد دروازه نشد و در نهایت رئال مادرید با برتری 3-1 به رختکن رفت.

با شروع نیمه دوم و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی پاس بنزما، وینیسیوس  فرصت داشت با حرکتی تکنیکی دروازه مایورکا را باز کند، اما ضربه آرام او در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت.

اما در دقیقه 56 و روی حرکت رودریگو و در ادامه پاس کریم بنزما، مارکو آسنسیو با ضربه ای فنی و زمینی موفق به زدن گل چهارم رئال مادرید در این دیدار شد.
در ادامه حملات تیم کارلو آنچلوتی ادامه یافت و این بار کریم بنزما ستاره فرانسوی در سمت راست محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان مایورکا وارد دروازه شد.

این پایان کار نبود و در دقیقه 84 وینیسیوس در سمت چپ محوطه حرکت کرد و با ارسالی زمینی ایسکو را صاحب فرصت کرد تا او به راحتی دروازه مایورکا را با ضربه ای زمینی باز کند. در ادامه حملات رئال مادرید بی نتیجه ماند و در نهایت این تیم با نتیجه پر گل 6-1 مایورکا را درهم کوبید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رئال مادرید 6-1 مایورکا؛ آتش بازی خانگی رئال در خانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئال مادرید 6-1 مایورکا؛ آتش بازی خانگی رئال در خانه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید