کد مطلب:  66613 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی جدید Mafia در دست ساخت قرار دارد

بازی جدید Mafia در دست ساخت قرار دارد

با اعلام هنگر 13، یک عنوان جدید از سری مافیا در دست ساخت قرار دارد که البته چندین سال تا زمان عرضه فاصله خواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با تایید استودیو هنگر 13، بازی جدیدی از سری بازی‌های مافیا در دست ساخت قرار دارد و با توجه به شایعات به نظر می‌آید که به صورت فلش بک به گذشته خواهد بود.

در مصاحبه‌ای که در مراسم 20 سالگی سری مافیا گرفته شده است، کمپانی هنگر 13 اعلام کرده است که قرار است یک بازی جدید از مجموعه جهان باز و اکشن مافیا را تولید کند و بسازد. رومن هلادیک، مدیرکل هنگر 13، در خصوص ساخت بازی جدید مجموعه مافیا گفت:

من بسیار خوشحالم تا تایید کنم که ما در حال کار بر روی یک پروژه جدید مافیا هستیم. اگرچه هنوز چندین سال تا عرضه آن باقی مانده است و ما نمی‌توانیم اطلاعات زیادی را از آن منتشر کنیم، اما بسیار هیجان زده هستیم تا کار خودمان را برای ساخت نسخه جدید از سری بازی مافیا ادامه دهیم تا بتوانیم مخاطبین خودمان را با داستان جدید سرگرم کنیم.

با توجه به گزارشی که وبسایت کوتاکو منتشر کرده است، عنوان جدید مافیا قرار است یک پیش درآمد به بازی‌های قبلی این مجموعه باشد. آخرین بازی از سری مافیا، با عنوان Mafia 3 عرضه شد که یک روایت جدید از شخصیت‌های جدید بود و با بازخورد‌های مختلفی از سمت منتقدین و کاربران مواجه شد. 

نکته دیگر آن است که یک سال اخیر، برای کمپانی هنگر 13، سالی بسیار سخت بوده است زیرا رئیس استودیو، آقای هیدن بلکمن، از این استودیو و شرکت مادر آن یعنی 2K جدا شد. حال باید منتظر ماند و دید که عنوان جدید مافیا که قرار است تولید شود، آیا می‌تواند موفقیت‌های دو نسخه اول خود را مجددا تکرار کند یا خیر؟

: برای دریافت مشاوره درباره بازی جدید Mafia در دست ساخت قرار دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بازی جدید Mafia در دست ساخت قرار دارد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید