مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63861 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
HBO جای نتفلیکس را خواهد گرفت

HBO جای نتفلیکس را خواهد گرفت

نتفلیکس اخیراً اعلام کرد که در سه ماهه نخست 2022 تعداد زیادی از مشترکین خود را از دست داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نتفلیکس اخیراً اعلام کرد که در سه ماهه نخست 2022 تعداد زیادی از مشترکین خود را از دست داده است و بدتر اینکه طبق اسناد داخلی این شرکت، این عدد تا آخر امسال به 2 میلیون نفر خواهد رسید. این 2 میلیون نفر قطعاً از نتفلیکس به سرویس‌های دیگری مثل HBO مهاجرت خواهند کرد.

HBO در جدیدترین گزارش خود گفته است که سال گذشته 13 میلیون مشترک جدید به سرویس‌اش اضافه شده‌اند که 3 میلیون تای آن‌ها در سه ماهه آخر 2021 اضافه شده‌اند. این آمار دقیقا نشان می‌دهند که کاربران یک سرویس مثل نتفلیکس چگونه به سرویس دیگری مثل HBO مهاجرت کرده‌اند.

در حال حاضر، تعداد کل مشترکین HBO چیزی حدود 76.8 میلیون نفر است که 48.6 میلیون تای آن از منطقه آمریکا هستند. این در حالیست که نتفلیکس و دیزنی پلاس به‌ترتیب 221.6 و 129.8 میلیون نفر مشترک در سراسر دنیا دارند.

اما نکته‌ای که در مورد HBO وجود دارد این است که این شرکت فعالیت خود را در سایر کشورهای دنیا توسعه داده است و توانسته مشترکین جدیدی را از این مناطق جذب خود بکند. این شبکه همچنین پخش فیلم و سریال‌های محبوب را در دستور کار خود قرار داده است و همانطور که می‌دانید چند سال پیش شاهد پخش سریال بسیار محبوب بازی تاج و تخت از این شبکه بودیم.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره HBO جای نتفلیکس را خواهد گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «HBO جای نتفلیکس را خواهد گرفت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید