کد مطلب:  68299 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲ تا پایان روز سه شنبه پنجم اردیبهشت تمدید شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲ تا پایان روز سه شنبه پنجم اردیبهشت تمدید شد. پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۲، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون فوق می‌رساند آن دسته از داوطلبانی که تا ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ موفق به انتخاب رشته نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شد که داوطلبان بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به گزارش آسمونی، در ادامه این اطلاعیه آمده است: لذا داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

سازمان سنجش در این اطلاعیه یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید