کد مطلب:  63143 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش بار ترافیکی در جاده های منتهی به شمال کشور

افزایش بار ترافیکی در جاده های منتهی به شمال کشور

بر اساس اعلام رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا پیش بینی می شود که تا پیاین هفته جاری روند افزایش بار ترافیکی در جاده های منهی به شمال افزایش یابد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، احمد شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تاکید بر این که بر اساس پیش بینی های  صورت گرفته تا پایان هفته دوم فروردین 1401 شاهد افزایش بار ترافیکی  در جاده های منتهی به شمال کشور خواهیم بود.

سرهنگ شیرانی با اشاره به افزایش بار ترافیکی در مسیر های جنوب به شمال و همچنین شمال به جنوب کشور گفت: عمده ترددهای نوروزی مربوط به جاده‌های منتهی به شمال کشور اعم از محور هراز_فیروز کوه و آزادراه تهران _ شمال و رشت و قزوین می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: تا پنجم فروردین امسال بیشترین ترددها به ثبت رسیده است و از ششم فروردین ماه شاهد کاهش سفرهای نوروزی هستیم و البته در برخی جاده‌های منتهی به استانهای شمالی همچنان تردد وجود دارد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در بخش دیگری از صحبت هایش به حاکم شدن ناپایداری جوی در هفته آینده در اکثر جاده های کشور اشاره کرد و از رانندگان درخواست کرد که احتیاط کامل را به عمل آورند.

در پایان سرهنگ شیرانی آمار تصادفات و تلفات جاده ای در نوروز امسال را نگران کننده عنوان کرده است و از رانندگان درخواست کرده است که با احساس مسئولیت بیشتری در جاده های کشور تردد نمایند.

 

نظر خود را درباره «افزایش بار ترافیکی در جاده های منتهی به شمال کشور» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید