کد مطلب: 62014 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعتراض بازیگر هالیوودی به سکوت رسانه ها علیه یمن

اعتراض بازیگر هالیوودی به سکوت رسانه ها علیه یمن

سوزان ساراندون، بازیگر برنده اسکار نسبت به وضعیت مردم یمن و سکوت رسانه‌ ها در مورد آن واکنش نشان داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، خانم سوزان ساراندون ۷۵ ساله در صفحه توییتر خود نسبت به عدم توجه رسانه های غربی و اروپایی به وضعیت مردم یمن ابراز نگرانی کرد.

او در یک رشته توییت بیان کرد: هنوز در حال پردازش این موضوع هستم که 24 ساعت پیش، عربستان سعودی، آمریکا و امارات سرویس اینترنت کشور یمن را به طور کلی غیرفعال کردند و در عین حال قتل‌عام‌های فراوانی در گوشه کنار یمن انجام می‌دهند و این موضوع همه جا در صدر اخبار نیست.

لازم به ذکر است که سازمان ملل اخیرا اعلام کرده به شدت نگران افزایش خشونت ها و تنش در کشور یمن است به این علت که این موضوع سبب آسیب به غیرنظامیان زیادی در این منطقه خواهد شد و احتمال خروج درگیری‌ها از مرزهای کشور  و درگیری سایر کشور ها نیز وجود دارد.

سوزان ساراندون، تاکنون پنج بار نامزد جایزه اسکار شده که چهار نامزدی او بین سال های 1992 تا 1995 متوالی بودند، او در آخرین بار در سال 1995برای فیلم راه رفتن مرد مرده موفق به کسب جایزه اسکار نقش اول زن شده بود. 

 

: برای دریافت مشاوره درباره اعتراض بازیگر هالیوودی به سکوت رسانه ها علیه یمن فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اعتراض بازیگر هالیوودی به سکوت رسانه ها علیه یمن» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?