اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟ | آسمونی
کد مطلب: 58696 درج نظر
اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟

اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟

مثبت اعلام شدن تست کرونای سرخیو بوسکتس زنگ خطر را برای تیم ملی اسپانیا به صدا در آورد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سرخیو بوسکتس کاپیتان تیم ملی اسپانیا شب گذشته به کرونا مبتلا شد. تست PCR او مثبت اعلام شده و اکنون لوئیس انریکه سرمربی لاروخا باید تصمیم بگیرد که نام او را از فهرست تیمش برای یورو 2020 خط بزند یا خیر.

همچنین در روزهای پیش رو از بازیکنان تیم ملی اسپانیا تست گرفته خواهد شد و این احتمال وجود دارد که بر تعداد مبتلایان افزوده شود تا خطر بیش از همیشه اسپانیا را تهدید کند چرا که بوسکتس دیشب شام را در کنار هم تیمی هایش صرف کرده بود.

اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟
اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟

طبق گزارش مارکا هر احتمالی حتی اخراج اسپانیا از یورو نیز وجود دارد.

طبق قوانینی که یوفا استثنائا برای این دوره وضع کرده است، هر تیمی اگر 13 بازیکن در دسترس(از جمله یک گلر) در اختیار داشته باشد، می تواند در زمین حاضر شود. تست همه این بازیکنان نیز باید منفی باشد.

اگر تیمی نتواند 13 بازیکن را به کمیته برگزاری بازی ها معرفی کند، از سوی یوفا 48 ساعت مهلت خواهد داشت تا به حد نصاب ممکن برسد و در غیر این صورت 3-0 بازنده اعلام می شود.

اکنون باید دید وضعیت تست کرونای بازیکنان اسپانیا چگونه خواهد بود. لازم به ذکر است که نخستین بازی لاروخا 24 خرداد برابر سوئد است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «اسپانیا از یورو 2020 اخراج می شود؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?