کد مطلب:  61567 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فقط به شرط ارائه کارت واکسن

استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فقط به شرط ارائه کارت واکسن

سخنگوی ستاد کرونا استان البرز از اجباری شدن ارائه کارت واکسیناسیون از سوی مسافران جهت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در اسن استان خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مهرداد بابایی سخنگوی ستاد کرونای استان البرز، با اشاره به اجرای محدودیت های هوشمند کرونایی در بخش حمل و نقل درون و برون شهری استان البرز بیان کرد: این محدودیت از امروز اعمال می‌شود و بر اساس آن هم مسافران و هم پرسنل سیستم حمل و نقل درون شهری و برون شهری باید کارت واکسن داشته باشند. 

وی در خصوص قوانین جدید و اجرای محدودیت های هوشمندانه کرونایی در استان البرز گفت: این محدودیت از امروز اعمال می‌شود و بر اساس آن هم مسافران و هم پرسنل سیستم حمل و نقل درون شهری و برون شهری باید کارت واکسن داشته باشند.

بابایی با اشاره به آخرین وضعیت تزریق واکسن در مراکز تزریق این استان گفت: تاکنون بیش از 90 درصد واجدین شرایط استان دز اول، حدود 81 درصد آنها دز دوم و حدود 30 درصد هم دز سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه بهترین راه مقابله با سویه جدید کرونا تزریق واکسن است، ادامه داد: به خصوص تزریق دوز سوم می‌تواند ایمنی بدن در مقابل این ویروس را افزایش دهد. البته در کنار تزریق واکسن باید پروتکل‌های بهداشتی به ویژه رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک نباید فراموش شود.

در پایان وی با اشاره به ورود سویه جدید ویروس کرونا تحت عنوان امیکرون به کشورمان گفت:شاید علائم سویه جدید کرونا خفیف‌تر باشد ولی شدت سرایت آن بیشتر است و همین لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را دو چندان می‌کند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فقط به شرط ارائه کارت واکسن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فقط به شرط ارائه کارت واکسن» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید