مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66794 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمید استیلی از مدیریت تیم ملی استعفا کرد

حمید استیلی از مدیریت تیم ملی استعفا کرد

حمید استیلی که در چند ماه اخیر به عنوان مدیر در تیم ملی فوتبال حضور داشت، از سمت خود استعفا کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حمید استیلی که در چند ماه اخیر به عنوان مدیر در تیم ملی فوتبال حضور داشت، از سمت خود استعفا کرد. استیلی در چند ماه اخیر همراه اسکوچیچ مدیریت تیم ملی فوتبال را بر عهده داشت.

متن پیام استعفای استیلی:

شاید برای استعفا زمان زیادی طول کشیده باشد و شاید خیلی ها نکوهش کنند که چرا حالا؟!!

اما هر چه هست بنده تصمیم به استعفا گرفته ام و رسما از مدیریت تیم ملی کنار می روم.

تردید ندارم که در پس همین خداحافظی خیلی ها مرا نقد میکنند که چرا بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال نرفتم وحال که خیلی ها رفته اند و سرمربی جدید هم انتخاب شده، بنده تصمیم به استعفا گرفته ام!!!

صادقانه اعتراف می کنم که به عنوان مدیر تیم های ملی مسئولیت سنگینی و البته مقدسی برعهده بنده بود.

آری؛ تیم ملی برای بنده وسایر پیشکسوتان فوتبال که سال ها به عشق همین پیراهن و شادی دل میلیون ها هموطن تلاش کرده ایم، خانه ای مقدس محسوب می شود، پس انجام تمام و کمال ماموریت ومسئولیتم‌ در این پست امری حیاتی بود.

خودم باور دارم که فردای ۸ شهریور که انتخابات فدراسیون برگزار شد باید با یک‌خداحافظی رسمی از جمع منتخبان جدا می شدم اما چند روزی ماندم تا در روزهایی که تیم ملی برای آماده سازی ‌تا مسابقات جام‌جهانی که با محدودیت شدید زمانی روبرو است، ماموریتم رابه پایان برسانم وخوشبختانه اکنون تمامی امورات جهت برگزاری اردوی اتریش آماده است.

در فوتبال ‌رفت و آمدها امری کاملا طبیعی به شمار می آیند و چه بهتر در پستوی این آمد و شدها، اخلاق،معرفت و اصول حرفه ای نیز رعایت شوند.

حرف ها و ناگفته ها در مورد عملکرد خودم، نحوه اخراج اسکوچیچ، تیم امید ومهدوی کیا و انتخابات فدراسیون فوتبال بسیار است که ترجیح می دهم تمامی ناگفته ها بماند برای یک گفت وگوی مفصل رسانه ای.

بنده دوباره تاکید می کنم شاید برای استعفایم خیلی دیر شده اما با کسب اجازه از بزرگان فوتبال کشورم رسما خداحافظی می کنم و آرزو دارم که تیم ملی کشورم با درخشش و انجام بازی های خوب در جام جهانی ۲۰۲۲دل مردم کشورم را شاد کنند.
دوستدار شما؛ حمید استیلی

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حمید استیلی از مدیریت تیم ملی استعفا کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمید استیلی از مدیریت تیم ملی استعفا کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید