کد مطلب:  64042 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام آمادگی استان همدان برای پذیرایی از گردشگران در عید فطر 1401

اعلام آمادگی استان همدان برای پذیرایی از گردشگران در عید فطر 1401

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان از آمادگی کامل این استان برای پذیرایی از گردشگران در در تعطیلات عید فطر خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، علی خاکسار، معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان با اعلام امادگی این استان برای پذیرایی از گردشگران در تعطیلات عید فطر امسال گفت: تأسیسات گردشگری استان اعم از مراکز اقامتی، پذیرایی و تفریحی آمادگی لازم برای پذیرش و میزبانی از گردشگران در تعطیلات عید سعید فطر را دارند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی های ستاد اجرایی خدمات سفر، آمادگی لازم برای پذیرش و ارائه خدمات مطلوب به هموطنانی که در تعطیلات عید سعید فطر استان همدان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، وجود دارد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: گروه‌های نظارتی این اداره کل و دیگر اعضای ستاد، ضمن انجام بازدیدهای نظارتی مستمر از تمامی مراکز و ارائه دهندگان خدمات به گردشگران،  توصیه ها، تذکرات و اخطارهای لازم اعم از رعایت اصول و دستورالعمل های بهداشتی، رعایت بهداشت زیباسازی محیطی و رعایت تعرفه ها و نرخنامه های قانونی را به مسوولان مراکز اقامتی و گردشگری داشته‌اند و تلاش بر این است تا گردشگران سفری خاطره‌انگیز و رضایت بخش را در این استان داشته باشند.

این مقام در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان، با اعلام اینکه  بیش از 120 واحد اقامتی اعم هتل، متل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، اقامتگاه  بوم‌گردی و سایر مراکز اقامتی مجاز در تعطیلات عید فطر آماده میزبانی از مسافران استان همدان هستند، گفت: با مشارکت و همکاری همه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان، میزبانی شایسته و بدون دغدغه ای را از میهمانان و گردشگران ورودی به استان داشته باشیم.

دذر پایان لازم به ذکر است که غارعلیصدر رتبه نخست بازدیدهای نوروزی را در بین جاذبه‌های تاریخی و طبیعی استان همدان به خود اختصاص داد، بعد از غارعلیصدر، کتیبه‌های گنج‌نامه، آرامگاه بوعلی سینا، آرامگاه باباطاهر، سایت تاریخی هگمتانه مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفت و این امید نیز وجود دارد که این مکان های دیدنی در تعطیلات عید فطر نیز مورد توجه گردشگران قرار گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام آمادگی استان همدان برای پذیرایی از گردشگران در عید فطر 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام آمادگی استان همدان برای پذیرایی از گردشگران در عید فطر 1401» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید