کد مطلب:  63923 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
از سرگیری مجدد نمایش ها پس از شب های قدر

از سرگیری مجدد نمایش ها پس از شب های قدر

با آغاز اجرای نمایش های ایل سِوَن و داغ ننگ بعد از تعطیلات تئاتر در شب‌های قدر رویدادهای نمایشی از امروز دوباره از سرگرفته خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام مشاور رسانه‌ای، نمایش ایل سِوَن به کارگردانی اشکان درویشی و تهیه‌کنندگی مشترک فریبا کوثری و اشکان درویشی این روزها در مرحله نهایی بازنویسی نمایشنامه است و پس از دو ماه تمرین اوایل تابستان 1401 روی صحنه خواهد رفت.

سیروس همتی نمایشنامه این اثر را بر اساس طرحی از اشکان درویشی نوشته است و لاله صبوری به عنوان مشاور پروژه این نمایش را همراهی می‌کند.

اما بر اساس اخبار منتشر شده نمایش داغ ننگ، نوشته ایاد اختر با ترجمه مشترک کمال عبدی و شیرین سلیمی و کارگردانی فرهاد شنتیایی، پس از 5 روز وقفه به مناسبت شب‌های قدر از امروز دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 اجرای خود را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر از سرخواهد گرفت.

در این نمایش 70دقیقه‌ای، بازیگرانی همچون: فرهاد شنتیایی، شیرین سلیمی، امیرعلی شیرآبادی، بهزاد کریمی، مهسا شجاعی ایفای نقش می‌کنند.

در پایان در نظر داشته باشید که نمایش داغ ننگ، که برای نخستین بار است در ایران روی صحنه می‌رود، با تهیه‌کنندگی سعید روستایی، هر شب ساعت 21:45 دقیقه، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره این نمایش می‌توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره از سرگیری مجدد نمایش ها پس از شب های قدر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «از سرگیری مجدد نمایش ها پس از شب های قدر» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید