کد مطلب:  62019 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارسال پرواز اختصاصی برای نجات طارمی از فرودگاه استابول

ارسال پرواز اختصاصی برای نجات طارمی از فرودگاه استابول

بر اساس اخبار منتشر شده یک پرواز اختصاصی امروز برای خارج کردن مهدی طارمی از فرودگاه استانبول در ترکیه، راهی این کشور می‌شود
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مهدی طارمی، مهاجم تیم پورتو پرتغال و ملی پوش کشورمان از دو روز قبل تا به حال به علت بارش برف شدید و شرایط نامساعد جوی در شهر دالامان، واقع در جنوب غربی ترکیه مانده است و توانایی بازگشت به ایران و حضور در اردو تیم ملی را ندارد. این اتفاقات در حالی رخ داده است که تیم ملی فردا پنجشنبه 7 بهمن 1400 با تیم ملی عراق در ورزشگاه آزادی دیدار خواهد داشت.

محمود رضایی، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با خبرگزاری های مختلف از پرواز یک هواپیمای اختصاصی به مقصد دالامان و بازگرداندن طارمی به ایران خبر داده است.

او در ادامه گفته است: با توجه به نبود پروازی از مبدا دالامان و ادامه شرایط نامساعد در این کشور، به دنبال ارسال یک پرواز اختصاصی به ترکیه و خارج کردن طارمی از این کشور هستیم که قرار است امروز انجام شود.

رضایی با اشاره به مشخص نشدن پاسخ تست سه بازیکن دیگر که روز گذشته به اردوی ملحق شدند گفت: هنوز پاسخ تست کرونای انصاری‌فرد، عابدزاده و نیازمند که دیروز به اردوی تیم ملی ملحق شدند نیامده است اما سایر بازیکنان مشکلی برای همراهی تیم ملی ندارند.

در پایان رضایی در خصوص برگزاری دیدار ایران و عراق با حضور تماشاگران گفت: تمام نامه نگاری‌های لازم با فیفا و AFC انجام شده و مشکلی از این بابت نیست و ما در انتظار ابلاغ رسمی دولت و ستاد مقابله با کرونا هستیم.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ارسال پرواز اختصاصی برای نجات طارمی از فرودگاه استابول فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ارسال پرواز اختصاصی برای نجات طارمی از فرودگاه استابول» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید