مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69333 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ادامه روند کاهش قیمت طلا در هفته آینده

ادامه روند کاهش قیمت طلا در هفته آینده

در هفته‌ای که گذشته قیمت جهانی طلا نوسان زیادی داشت و در آخرین معاملات به یک هزار و ۹۶۷ دلار رسید که به طور متوسط ۲۱ دلار افزایش قیمت هفتگی داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا گفت: در هفته‌ای که گذشته قیمت جهانی طلا نوسان زیادی داشت و در آخرین معاملات به یک هزار و ۹۶۷ دلار رسید که به طور متوسط ۲۱ دلار افزایش قیمت هفتگی داشت.

به گزارش آسمونی، وی افزود: فلزات دیگر همچون نقره، پالادیوم و پلاتین برخلاف طلا که با ۲۱ دلار افزایش در این هفته همراه بود، کاهش قیمت داشتند.

کارشناس بازار طلا بیان کرد: هفته گذشته بر خلاف افزایش قیمت جهانی طلا، در داخل کشور با توجه به اخبار مثبت اقتصادی و سیاسی داخلی و روند نزولی قیمت ارز باعث شد که قیمت طلا و سکه هم سیر نزولی داشته باشد و با کاهش قیمت همراه باشد.

وی ادامه داد: هفته گذشته به طور متوسط قیمت سکه طرح قدیم ۶۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۷۵۰ میلیون تومان، نیم سکه ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت هفتگی داشت.

کشتی آرای گفت: ربع سکه بدون تغییر قیمت هفتگی و سکه‌های یک گرمی ۱۰۰ هزار تومان کاهش هفتگی قیمت داشت. قیمت طلای آب شده ۱۵۰ هزار تومان کاهش هفتگی و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با ۳۴ هزار تومان کاهش هفتگی معامله شد.

کشتی آرای بیان کرد: طبیعتاً کاهش دادوستد و افت تقاضا و کاهش قیمت‌ها منجر به کاهش حباب قیمت سکه شد و حباب سکه با ۴۰۰ هزار تومان کاهش هفتگی در معاملات روز گذشته به ۶ میلیون تومان رسید.

وی گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به چند روز تعطیلی روزهای آینده قیمت‌ها تغییری نکند و قیمت‌ها در همین سطح باقی بماند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ادامه روند کاهش قیمت طلا در هفته آینده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ادامه روند کاهش قیمت طلا در هفته آینده» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید