ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  61789 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ادامه بارش سنگین باران و برف در جاده های کشور

ادامه بارش سنگین باران و برف در جاده های کشور

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آخرین وضعیت جاده های کشور در خلال بارش سنگین برف و باران خبر می دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، فرهاد مهریاری، لات سازمان راهداری و جمل و نقل جاده ای درباره آخرین وضعیت محور های مواصلاتی کشور و تاثیر شرایط آب هوایی زمستانی بر وضعیت عبور و مرور گفت: از امروز بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور اتفاق خواهد افتاد بنابراین از مردم می‌خواهیم حتما تجهیزات مورد نیاز برای سفرهای زمستانی مانند زنجیر چرخ را همره‌شان داشته باشند. 

وی همچنین درباره آخرین وضعیت راه‌های آسیب دیده از بارش‌ها و سیل اخیر بیان کرد: براساس آخرین اطلاعیه‌های مرکز مدیریت راه‌ها دو محور دهگلان- حسین آباد و لاین جنوبی آزادراه خرم آباد- پل زال به عنوان محورهای شریانی مسدود شده که تا هفته آینده لاین جنوبی این آزادراه بازگشایی خواهد شد.

وی در ادامه با ذکر محور های جایگزین افزود: خودروهای سبک می تواند از محور قدیم خرم آباد- پلدختر و خودروهای سنگین می تواند از محور خرم آباد- کوهدشت-پلدختر- اندیشمک تا اطلاع ثانونی به عنوان محور جایگزین استفاده کنند.

مهریاری درباره ریزش کوه در محور کازرون- شیراز عنوان کرد: روز گذشته به دلیل بارشهای سنگینی که داشتیم ریزش کوه در بخشهای از محور کازرون-شیراز سبب محدودیت عبور موقت شد که البته به سرعت این محور را بازگشایی کردیم.

در پایان وی تاکید کرد: مردم حتما قبل از انجام سفر از ایمن بودن وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کرده لوازم موردنیاز برای سفرهای زمستانی مانند زنجیرچرخ را به همراه داشته باشند و از طریق سایت، اپلیکیشن و تلفن گویای 141 از وضعیت محورهای مواصلاتی مطلع شوند.

 

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره ادامه بارش سنگین باران و برف در جاده های کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ادامه بارش سنگین باران و برف در جاده های کشور» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید