مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64461 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اختلال در سامانه فروش خودرو و بازماندن از خرید خودرو

اختلال در سامانه فروش خودرو و بازماندن از خرید خودرو

سامانه فروش یکپارچه خودرو در روز سه شنبه 27 اردیبهشت شروع به کار کرد و در روز دوم با مشکلاتی مواجه شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی در دومین روز آغاز کار سامانه فروش یکپارچه خودرو مورخ چهارشنبه 28 اردیبهشت مردم در بارگذاری اطلاعات و نهایی شدن ثبت نام با مشکلات مواجه هستند. این سامانه که به آدرس https://sale.iranecar.com/public/home می باشد بر اساس گزارش های دریافتی برای ثبت نام خودرو، هفت مرحله برای ثبت نام وجود دارد که شخص متقاضی باید در مرحله اول با کلیک بر گزینه ورود از منوی اصلی، برای ثبت نام اقدام کند.

در مرحله دوم، ایجاد حساب کاربری است که در این بخش می بایست فرمی از اطلاعات شخصی پر گردد.

در مرحله سوم نیز بعد از ایجاد حساب شخصی، کاربر باید اطلاعات بیشتر خود را در این سامانه ثبت کند. در این مرحله، تمام مراحل ثبت نامی به پایان می رسد.

سرانجام متقاضیان در مرحله چهارم اقدام به خرید خودرو می کنند. در مرحله پنجم، بخشنامه را بازدید و مطالعه می کنند و در مرحله ششم اطلاعات ثبت شده را تائید می کنند. پس از طی کردن این مراحل، کد رهگیری برای فرد ارسال خواهد شد.

طبق قوانین افرادی مجاز به ثبت نام هستند که همزمان گواهی نامه، کارت ملی، حساب بانکی و سیم کارتشان به نام خودشان باشند و از اطلاعات و مدارک افراد دیگر برای ثبت نام استفاده نکنند.

این سامانه طی یک هفته برای ثبت نام باز است و هیچ عاملی بر قرعه کشی و شانس افراد تاثیری نمی گذارد.

  • و اما مشکلات ثبت نام در سامانه خرید خودرو

در دومین روز ثبت نام در سامانه فروش یکپارچه خودرو، مشکلاتی در بارگذاری اطلاعات برای ثبت نام ایجاد شده است. خریداران اعلام کرده اند از روز گذشته چند بار امتحان کرده و با اینکه دارای گواهی نامه هستند و اطلاعات آن را در این سامانه ثبت کرده اند اما در مراحل بعدی با خطای زیر مواجه می شوند:

"شما گواهی‌نامه ندارید و امکان ثبت برایتان نیست."

 

عدم دریافت پیامک یا انتخاب شهر نیز مشکل دیگر این سامانه است. عبدالله توکلی لاریجانی، مدیر کل دفتر صنایع خودروی وزارت صمت اعلام کرد: «ما مدام در حال پایش سایت هستیم و در برخی از موارد سایت به‌صورت مقطعی برای تعدادی در دسترس نیست که می‌توانند در زمان دیگری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.»

وی تاکید دارد خریداران عجله نکنند و تا یک هفته مهلت ثبت نام باقی است. البته برخی از مسائل مانند سرعت اینترنت هم باعث روبرو شدن با اختلال در سامانه می شود.

طبق گفته توکلی، در هر دوره 200 تا 300 هزار خودرو به فروش می رسد و هر فرد یک خودرو ثبت نام می کند. بنابراین افراد زیادی قادر به ثبت نام هستند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره اختلال در سامانه فروش خودرو و بازماندن از خرید خودرو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اختلال در سامانه فروش خودرو و بازماندن از خرید خودرو» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید