کد مطلب:  64198 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آپدیت جدید واتساپ با قابلیت های جدید عرضه شد

آپدیت جدید واتساپ با قابلیت های جدید عرضه شد

واتساپ که اکنون بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد در ماه‌های اخیر قابلیت‌های متنوعی دریافت کرده است و حالا امروز آپدیت بزرگی برای آن عرضه شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی،واتساپ که اکنون بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد در ماه‌های اخیر قابلیت‌های متنوعی دریافت کرده است و حالا امروز آپدیت بزرگی برای آن عرضه شده است که شامل قابلیت‌های مهمی مثل ری‌اکشن‌های ایموجی می‌شود. با ما همراه باشید تا با این قابلیت‌ها آشنا شویم.

قابلیت اول، افزایش حداکثر سایز فایل‌ها برای اشتراک‌‌گذاری است که قبلا 100 مگابایت بود و الان به 2 گیگابایت افزایش یافته است و همه این فایل‌ها به‌صورت مقصد به مقصد رمزگذاری خواهند شد. واتساپ توصیه کرده است که برای فایل‌های بزرگتر از اتصال وای‌فای استفاده شود. ضمن اینکه شما قادر به پایش فرایند آپلود در گوشه اپلیکیشن خواهید بود.

قابلیت بعدی، ری‌اکشن‌های ایموجی است که اکنون در دسترس همه کاربران قرار گرفته‌اند و ظاهر آن‌ها را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. واتساپ گفته است که این ر‌ی‌اکشن‌ها سریع و سرگرم‌کننده هستند و در ادامه ایموجی‌های بیشتری به آن‌ها اضافه خواهند شد.

و قابلیت آخر، افزایش سایز گروه‌هاست. حداکثر ظرفیت گروه‌ها قبلا 256 نفر بود، اما حالا به 512 نفر افزایش یافته است. آپدیت جدید واتساپ به‌تدریج در حال عرضه شدن است و بنابران ممکن است دریافت آن کمی طول بکشد.

: برای دریافت مشاوره درباره آپدیت جدید واتساپ با قابلیت های جدید عرضه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آپدیت جدید واتساپ با قابلیت های جدید عرضه شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید