کد مطلب:  61815 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش نیمسال دوم دانشگاه ها حضوری شد

آموزش نیمسال دوم دانشگاه ها حضوری شد

بر اساس بخشنامه ابلاغی به تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تمامی مقاطع تحصیلی از نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1401 حضوری خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس بخشنامه رسمی وزارت عوم به تمامی  دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تمامی آموزش ها در تمامی مقاطع از ترزم آینده به صورت حضوری خواهد بود.

در نامه دکتر علی خاکی صدیق، وزیر علوم به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آمده است:

با توجه به مصوبه ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشجویان در تاریخ 20 دی 1400 در خصوص حضوری شدن آموزش در مقطع مختلف تحصیلی و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و نیز حاصل مذاکرات به عمل آمده در نشست روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با حضور مقام عالی وزارت در چهارشنبه 22 دی 1400، لازم است هماهنگی لازم برای اقدامات مرتبط با در نظر گرفتن همه شرایط و الزامات اقتصادی آن دانشگاه و موسسه آموزش عالی در اجرای مصوبه انجام بگیرد.

بر این اساس همه کلاس های آموزشی دانشجویان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و تمامی مقاطع تحصیلی از نیمسال دوم 1400-1401 به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

تصویری از بخشنامه مشترک ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور
تصویری از بخشنامه مشترک ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور

 

همچنین بر اساس شرایط هر دانشگاه یا موسسه آموزش عالی به ترتیب و در صورت لزوم آموزش حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی (دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای) همچنین آموزش دروس عملی برنامه های درسی (آزمایشگاه، کارگاه، درمانگاه و نظایر آنها و در نهایت آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی یا کاردانی به صورت کاملا حضوری در اولویت باشد.

بر این اساس در اجرای هر چه موثرتر مصوبه بر اساس هماهنگی با مراکز استانی به ویژه استانداری و بر اساس آخرین تصمیمات مراجع ذی صلاح تصمیم گیری و اقدام شود.

تمامی دانشجوها و موسسات آموزش عالی استان در صورت لزوم از آموزش های الکترونیک نیز در قالب ترکیب متناسب آن با آموزش حضوری الزاما باید مطابق با نظام نامه یادگیری الکترونیکی و تحت نظارت شورای آموزش عالی استان اقدام کنند.

همچنین در پایان لازم به ذکر است که در بخشی از این دستور اعمل آمده است که  در هر صورت مراعات کامل پروتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت جامعه دانشگاهی الزامی است.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش نیمسال دوم دانشگاه ها حضوری شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش نیمسال دوم دانشگاه ها حضوری شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید