آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو | آسمونی
کد مطلب: 61859 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو، از تاریخ 30 دی لغایت 3 بهمن 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو با هدف معرفی توانمندی‌های جامعه مهندسان، تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران صنعت مذکور و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات به همراه بررسی زمینه‌های تعامل شرکت ها و کسب و کار های فعال در این عرصه، در نمایشگاهی به وسعت 4 هزار متر مربع و در سالن شماره 7 نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در بخشی از اطلاعیه سازمان مترو چنین آمده است: با توجه به ارتقا سطح دانش فنی و قابلیت‌های اجرایی شرکت‌های فعال در این زمینه طی سال‌های اخیر، نمایشگاه فوق می‌تواند محل مناسبی برای معرفی توانمندی‌های موجود و نیز ایجاد بستری برای افزایش همکاری‌های پیش‌برنده تلاشگران صنعت تونل سازی و مترو تلقی شود.

در پایان لازم به ذکر است که نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت و پشتیبانی معنوی شرکت مترو تهران و انجمن تونل ایران، طی 4 روز برگزار شده و علاقمندان می‌توانند از ساعت 10 الی 17 روزهای یاد شده از غرفه‌های دایر شده، بازدید به عمل آورند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?