کد مطلب:  61859 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو، از تاریخ 30 دی لغایت 3 بهمن 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو با هدف معرفی توانمندی‌های جامعه مهندسان، تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران صنعت مذکور و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات به همراه بررسی زمینه‌های تعامل شرکت ها و کسب و کار های فعال در این عرصه، در نمایشگاهی به وسعت 4 هزار متر مربع و در سالن شماره 7 نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در بخشی از اطلاعیه سازمان مترو چنین آمده است: با توجه به ارتقا سطح دانش فنی و قابلیت‌های اجرایی شرکت‌های فعال در این زمینه طی سال‌های اخیر، نمایشگاه فوق می‌تواند محل مناسبی برای معرفی توانمندی‌های موجود و نیز ایجاد بستری برای افزایش همکاری‌های پیش‌برنده تلاشگران صنعت تونل سازی و مترو تلقی شود.

در پایان لازم به ذکر است که نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت و پشتیبانی معنوی شرکت مترو تهران و انجمن تونل ایران، طی 4 روز برگزار شده و علاقمندان می‌توانند از ساعت 10 الی 17 روزهای یاد شده از غرفه‌های دایر شده، بازدید به عمل آورند.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آغاز نمایشگاه تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید