مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61441 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه مجازی کتاب تهران

آغاز ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه مجازی کتاب تهران

موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در یک اطلاعیه آغاز آغاز ثبت نام بخش بین الملل دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با انتشار یک اطلاعیه عمومی از آغاز ثبت نام ناشران،مؤسسات فرهنگی، نهادها، انجمن‌ها، تشکل‌های نشر و آژانس‌های ادبی در بخش بین المللی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

در این اطلاعیه چنین آمده است :

 

به اطلاع کلیه ناشران، مؤسسات فرهنگی، نهادها، انجمن‌ها، تشکل‌های نشر و آژانس‌های ادبی واجد شرایط می‌رساند بخش بین‌الملل «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» در نظر دارد با توجه به شرایط حاکم بر جامعه جهانی ناشی از ویروس کرونا و عدم برگزاری برخی از نمایشگاه‌های بین‌المللی به صورت فیزیکی، با هدف معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌ها و قابلیت‌های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران، بستر مناسبی را جهت تعامل و گفت‌وگو، بارگذاری و نمایش آثار مکتوب بین فعالان حوزه نشر جمهوری اسلامی ایران و بین‌الملل فراهم آورد.

 

بر اساس همین اطلاعیه مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در این نمایشگاه از 6 لغایت 17 دی 1400 می باشد و ثبت نام آن ها فقط از طریق بارگذاری کتاب و درج مشخصات اولیه در سایت www.ketab.ir می باشد.

همچنین متقاضیان شرکت در این نمایشگاه در نظر داشته باشند که می‌توانند حداکثر 100عنوان کتاب خود را با اطلاعات کامل در زمان مشخص شده در سایت بارگذاری نمایند.

در پایان لازم به ذکر است که بخش بین‌الملل نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ساعت 8 تا 17 با شماره تلفن 66415540 -021 پاسخگوی سوالات متقاضیان برای ثبت‌نام در نمایشگاه خواهد بود. همچنین متقاضیان می‌توانند به صورت غیر حضوری و به نشانی ایمیل international@tibf.ir سوالات خود را مکاتبه کنند.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه مجازی کتاب تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه مجازی کتاب تهران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید