تیم ملی کشتی آزاد ایران 7 مهر عازم اسلو خواهد شد. | آسمونی
کد مطلب: 60089 درج نظر
آمادگی آزادکاران ایران برای مسابقات قهرمانی جهان در اسلو

آمادگی آزادکاران ایران برای مسابقات قهرمانی جهان در اسلو

تیم ملی کشتی آزاد ایران از روز 7 مهر برای حضور در این رقابت های کشتی قهرمانی جهان با ترکیبی از جوانان و با تجربه ها راهی این کشور خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان  10 تا 18 مهر در شهر اسلو پایتخت کشور نروژ برگزار می‌شود که تیم ملی کشتی آزاد ایران از روز 7 مهر برای حضور در این رقابت ها راهی این کشور خواهد شد.

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در حالی مشخص شد که حسن یزدانی و امیرحسین زارع به واسطه کسب مدال المپیک در وزن های 86 و 125 کیلوگرم در مسابقات جهانی حضور دارند و رحمان عموزاد و محمد نخودی هم در وزن های 61 و 79 کیلوگرم طبق چرخه انتخابی تیم ملی و موفقیت در مسابقات جوانان جهان، حضورشان در ترکیب قطعی شد.

همچنین علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در 65 کیلوگرم، عرفان الهی در 70 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، کامران قاسمپور در 92 کیلوگرم و مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم نیز طی مسابقات انتخابی ملی‌پوش شدند.

آزادکاران ملی پوش هم اکنون در آخرین اردوی آماده سازی هستند و تمرینات پایانی خود را در خانه کشتی تهران پشت سر می‌گذرانند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در حالی در مسابقات جهانی به میدان خواهد رفت که چندی پیش یک مدال نقره و یک برنز را در بازی‌های المپیک توکیو کسب کرد اما عملکرد دور از انتظار این تیم باعث شد تا غلامرضا محمدی سرمربی این تیم کنار گذاشته شود و پژمان درستکار جای او را برای حضور در مسابقات جهانی نروژ بگیرد.

به هر حال طبق برنامه مسابقات جهانی، رحمان عموزاد، یونس امامی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع آزادکارانی هستند که در روز اول رقابت‌ها  در وزن های 61، 74، 86 و 125 کیلوگرم روی تشک خواهند رفت. بدین ترتیب هر دو مدال‌آور المپیکی کشتی آزاد ایران یعنی یزدانی و زارع در روز اول مسابقات به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آمادگی آزادکاران ایران برای مسابقات قهرمانی جهان در اسلو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «آمادگی آزادکاران ایران برای مسابقات قهرمانی جهان در اسلو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?