آخرین محموله واکسن خریداری شده توسط هلال احمر وارد شد | آسمونی
کد مطلب: 60511 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین محموله واکسن خریداری شده توسط هلال احمر وارد شد

آخرین محموله واکسن خریداری شده توسط هلال احمر وارد شد

هلال احمر از واردات بیش از 112  میلیون دز واکسن به کشور خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر گفت: از ابتدای سال جاری و پس از صدور مجوز از سوی وزارت بهداشت، تلاش‌های جمعیت هلال احمر در راستای واردات واکسن کرونا آغاز شد و امروز با واردات ۶ میلیون دُز واکسن، به میزان تعهد داده شده، عمل کردیم.
 
وی ادامه داد: در این مدت، جمعیت هلال احمر موفق شد ۱۱۲ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن وارد کشور کند که این امر جز با تلاش کارکنان و سازمان‌های تابعه جمعیت هلال احمر محقق نمی‌شد و در همین راستا قدردان تلاش‌های تمامی پرسنل جمعیت هلال احمر و معاونین و مسئولین سازمانی هستیم.
 
همتی افزود: تمامی این زحمات و تلاش‌ها با هدف برداشته شدن باری از روی دوش نظام جمهوری اسلامی ایران و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی به منظور تامین واکسن از منابع قابل اعتماد، صورت گرفت؛ خوشبختانه با عنایت به توفیقات الهی موفق به عمل به تعهدات خود شده و تا حدود زیادی در کاهش آمار مرگ و میر ناشی از کرونا موفق عمل کردیم
 
همتی تاکید کرد: واردات واکسن تنها قسمتی از اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای مقابله با کرونا بود و در حرکتی بزرگ، کنترل مرز‌های کشور از اسفند سال ۹۹ نیز توسط هلال احمر آغاز شد و بالغ بر ۷۵۰ هزار نفر از مسافرینی که قصد ورود به کشور را داشتند، مورد پایش قرار گرفتند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین محموله واکسن خریداری شده توسط هلال احمر وارد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آخرین محموله واکسن خریداری شده توسط هلال احمر وارد شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?