زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقشه زیبا کنار

نقشه زیبا کنار

زیباکنار به واسطه آب و هواي عالي و طبيعت زيباي چهار فصل و دسترسي آسان از سه جهت جغرافيايي در مناسب ترين منطقه...

زیباکنار به واسطه آب و هوای عالی و طبیعت زیبای چهار فصل و دسترسی آسان از سه جهت جغرافیایی در مناسب ترین منطقه گردشگری و اقتصادی شمال قرار دارد. آسمونی در این بخش نقشه زیباکنار را منتشر می کند. شما عزیزان می توانید با مشاهده نقشه زیباکنار ، تمام مسیرهای منتهی به زیباکنار را ببینید.

مسیرهای زیباکنار روی نقشه زیباکنار

برای رسیدن به زیباکنار دو انتخاب پیش روی شماست مسیر هوایی و مسیر جاده. البته اگر از کشور آذربایجان قصد دارید به این استان بروید مسیر ریلی و کرج و طی مسیر 162 کیلومتری به شهر قزوین خواهیم رسید :

نقشه زیبا کنار
نقشه زیبا کنارسپس همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید از آزاد راه قزوین رشت و طی مسیر 100 کیلومتری و پس از ورود به استان گیلان به شهر بادها منجیل خواهیم رسید :

ziba-kenar-map
ziba-kenar-mapاز منجیل تا مرکز استان یعنی شهر رشت حدود 80 کیلومتر در پیش روی شماست :

نقشه زیبا کنار
نقشه زیبا کنارسر راه رشت به زیباکنار باید از منطقه آزاد انزلی عبور کنیم که در کیلومتر 30 آزاد راه رشت به بندر انزلی (سه راهی حسن رود) قرار دارد :

ziba-kenar-map
ziba-kenar-map5  کیلومتر بالاتر از سه راهی حسن رود (جاده ساحلی زیباکنار ) به منطقه آزادانزلی ( کاسپین ) خواهیم رسید :

نقشه زیبا کنار
نقشه زیبا کنارتنها با طی 12 کیلومتر بعد از منطقه آزاد کاسپین به زیباکنار خواهیم رسید :

ziba-kenar-map
ziba-kenar-mapابتدا و انتهای زیباکنار در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد . همچنین راه های ورودی به ساحل زیباکنار با خط قرمز مشخص گردیده است.

نقشه زیبا کنار
نقشه زیبا کنارارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نقشه زیبا کنار» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.