زمان مطالعه: 1 دقیقه
هفته زن

هفته زن

هفته زن و بزرگداشت مقام مادر فرصتی مناسب برای انعکاس دستاوردهای ارزنده بانوان در زمینه های مختلف و نقش چشمگیر آنان در جامعه است.

با توجه به اینکه زنان نیمی از سرمایه کشور به عنوان نقش آفرینان هستند، باید از حضور آنها برای کمک به دولت و نظام استفاده کرد؛ چراکه حضور آنها نه تنها منجر به بهبود وضعیتشان بلکه به بهبود وضعیت کشور کمک می کند.

هفته بزرگداشت مقام زن و مادر که به یمن میلاد پربرکت فاطمه زهرا (س) نامگذاری شده، از جهاتی حایز اهمیت است؛ نخست اینکه شروعی برای برخی از اقدامات، افتتاح زیرساخت‌ها و فعالیت‌ها است و دوم، فرصتی برای ارائه گزارش و جمع بندی اقداماتی است که در یکسال گذشته صورت گرفته است.

هنوز شأن و جایگاه واقعی زنان به همان منتهای درجه ای که مبانی دینی و گفتمان انقلاب بر آن تاکید دارند؛ محقق نشده و ما باید برای رسیدن به این امر بیش از پیش تلاش و برنامه ریزی کنیم.

هفته زن و بزرگداشت مقام مادر فرصتی مناسب برای انعکاس دستاوردهای ارزنده بانوان در زمینه های مختلف و نقش چشمگیر آنان در جامعه است.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگرفته از حکومت نبوی و علوی است و به همین دلیل توجه خاصی به جایگاه والای زنان، نقش و کرامت انسانی آنان دارد. زنان ما به عنوان نیمی از جامعه می توانند تأثیرات بسزایی در تربیت نیروهای انسانی توانمند و شایسته و فرزندان صالح داشته باشند. 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هفته زن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره هفته زن فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.