زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال به سامدالری خوش آمدید

سریال به سامدالری خوش آمدید

سریال به سامدالری خوش آمدید ژانر کمدی و عاشقانه دارد و به نویسندگی کوان هه جو و کارگردانی چا یونگ هون است که از Jtbc و نتفلیکس منتشر شد.

سریال به سامدالری خوش آمدید (Welcome to Samdalri) با بازی جی چانگ ووک و شین هه سان است که ۲ دسامبر ۲۰۲۳ از Jtbc منتشر شد. کارگردان این سریال هم چا یونگ هون می‌باشد.

از جمله سریال‌های جی چانگ ووک می‌توان به سریال صدای جادو و سریال بدترین شیطان اشاره کرد. یکی از سریال‌های معروف شین هه سان هم سریال آقای ملکه است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال به سامدالری خوش آمدید (웰컴투 삼달리) بپردازیم.

ژانر

درام/کمدی/رمانتیک

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

۲۰۲۳

سال انتشار

۲ دسامبر ۲۰۲۳

تعداد قسمت

۱۶ قسمت

عنوان اصلی

Welcome to Samdal-ri

 

پوستر سریال به سامدالری خوش آمدید

داستان سریال به سامدالری خوش آمدید

سریال به سامدالری خوش آمدید داستان جو یونگ پیل با بازی (جی چانگ ووک) است که پس از از دست دادن مادرش که کارش غواصی در دریای ججو بوده به دلیل گزارش اشتباه آب و هوا، تصمیم می‌گیرد که به کار پیش بینی آب و هوا در اداره هواشناسی شود. جو سام دال با بازی (شین هه سان) که با یونگ پیل بزرگ شده به سئول رفت و به عنوان دستیار در صنعت عکاسی مد، با نام هنری جو اون هه در آنجا فعالیت می‌کند تا اینکه یک اتفاق باعث ‌شود او به زادگاهش سامدالری برگردد. دیدار دوباره این دو در جزیره ججو اتفاقاتی را رقم می‌زند.

بازیگران سریال به سامدالری خوش آمدید

عوامل و بازیگران سریال به سامدالری خوش آمدید

بازیگران

 جی چانگ ووک، شین هه سان، شین دونگ می، کانگ می نا، کیم می کیونگ، کانگ یونگ سوک

کارگردان

چا یونگ هون

تهیه کننده

-

نویسنده

کوان هه جو

موسیقی

-
توزیع کننده Jtbc و نتفلیکس

تصاویر سریال به سامدالری خوش آمدید

جی چانگ ووک در نقش جو یونگ پیل
شین هه سان در نقش جو سام دال/جو اون هه
Welcome to Samdalri
웰컴투 삼달리

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال به سامدالری خوش آمدید» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.