زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال ازدواج غیرممکن

سریال ازدواج غیرممکن

سریال ازدواج غیرممکن با بازی جون جونگ سو و مون سانگ مین است که درباره یک ازدواج صوری می‌باشد و از ۲۶ فوریه ۲۰۲۴ شروع شد.

سریال ازدواج غیرممکن یا عروسی غیرممکن (Wedding Impossible) با بازی جون جونگ سو و مون سانگ مین است که از شبکه tvN پخش می‌شود. کارگردان سریال ازدواج غیرممکن کوان یونگ ایل است.

یکی از سریال‌های جون جونگ سو سریال مانی‌هیست کره‌ای در نقش توکیو می‌باشد و از جمله سریال‌های مون سانگ مین هم می‌توان به سریال زیر چتر ملکه و سریال وظیفه بعد از مدرسه اشاره کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال کره‌ای ازدواج غیرممکن (웨딩 임파서블) بپردازیم.

ژانر

عاشقانه/کمدی/درام

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۲۶ فوریه ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۲ قسمت

عنوان اصلی

Wedding Impossible

 

پوستر سریال ازدواج غیرممکن

داستان سریال ازدواج غیرممکن

سریال ازدواج غیرممکن داستان ازدواج صوری بین لی دوهان وارث خانواده‌ای ثروتمند با بازی (کیم دو وان) و نا آه جونگ با بازی (جون جونگ سو) است اما لی جی هان برادر کوچک لی دوهان با بازی (مون سانگ مین) می‌داند که چیزی این وسط اشتباه و عجیب است و از طرفی نمی‌خواهد این ازدواج صورت گیرد. این شروع یک داستان هیجانی در سریال عروسی غیرممکن است.

بازیگران سریال ازدواج غیرممکن

عوامل و بازیگران سریال ازدواج غیرممکن

بازیگران

جون جونگ سو، مون سانگ مین، کیم دو وان، به یون کیونگ، پارک آه این، کوان هه هیو

کارگردان

کوان یونگ ایل

تهیه کننده

-

نویسنده

پارک سول کی و اوه هه وون

موسیقی

-
توزیع کننده tvN

تصاویر سریال ازدواج غیرممکن

جون جونگ سو در نقش نا آجونگ
مون سانگ مین در نقش لی جی هان
به اون کیونگ در نقش اون چی وون
کیم دو وان در نقش لی دو هان
Wedding Impossible

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال ازدواج غیرممکن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.