زمان مطالعه: 1 دقیقه
اپلیکیشن راهیابی و نقشه Waze ( وِیز )

اپلیکیشن راهیابی و نقشه Waze ( وِیز )

وِیز اپلیکیشن راهیابی و نقشه است که با تازگی بسیار محبوب شده است.

امکانات برنامه waze

در این بخش از آسمونی با معرفی امکانات برنامه محبوب ویز که یک مسیریاب پرکاربرد می باشد در خدمت شما هستیم.

1- فرمان صوتی
با استفاده از این قابلیت شما می توانید مقصد مورد نظر خود را بدون تایپ کردن و تنها با به زبان آوردن آن وارد کنید. این قابلیت باعث می شود تا نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش به خداقل برسد و امنیت و راحتی بیشتری را به همراه بیاورد.

2- نمایش نزدیک ترین مسیر
نقشه ویز به محاسبه طول مسیر ، بهترین و نزدیک ترین مسیر ها را به شما معرفی می کند.

3- نمایش حجم ترافیک و انتخاب مسیر کم ترافیک
یکی از بهترین قابلیت های اپلیکیشن ویز ، بررسی وضعیت ترافیک مسیر می باشد. کاربر با وارد کردن مقصد می تواند وضعیت ترافیک مسیر را که با رنگ های مختلف ( زرد=ترافیک سبک ، نارنجی= ترافیک ، قرمز=ترافیک نسبتا سنگین ، سرخ=ترافیک سنگین )مشخص شده اند بررسی کند و پیشبینی وضعیت ترافیک در ساعات آینده را در برنامه مشاهده کند. فناوری آسمونی :اپلیکیشن Waze همچنین با بررسی حجم ترافیک مسیر های موجود، کم ترافیک ترین مسیر را به کاربر پیشنهاد می دهد.

4- تخمین زمان رسیدن به مقصد
همانطور که پیش تر گفتیم اپلیکیشن Waze کوتاه ترین و کم ترافیک ترین مسیر را پیدا میکند. با بررسی اطلاعات بدست آمده از طول ، ترافیک و وضعیت مسیر ، این اپلیکیشن زمان رسیدن شما به مقصد تا تخمین می زند که طبق تجربه شخصی ، زمان بسیار دقیقی است. 

5- نمایش وضعیت مسیر
بی شک این قابلیت را می توان محبوب ترین ویژگی نرم افزار Waze دانست. کاربران این اپلیکیشن میتوانند در صورت وضعیت مسیری که در آن قرار دارند را شرح دهند تا سایر کاربران نیز از شرایط موجود مطلع شوند. دانلود  آسمونی :تصادفات ، توقف خودرو ، پلیس ، دوربین کنترل سرعت ، شرایط ترافیک و ... مواردی هستند که شخص می تواند محل آن ها را در نقشه نشخص کند تا سایر کاربران از مکان آن ها مطلع شوند. 

6- هشدار های صوتی
با وارد کردن مقصد خود در اپلیکیشن Waze و شروع حرکت ، در صورتی که هشدار صوتی فعال باشد ، این برنامه قبل از رسیدن به دوربین کنترل سرعت ، پلیس ، تصادف و محلی که باید تغییر مسیر دهید هشدار های صوتی برای شما ارسال می کند. هشدار های صوتی امکان استفاده از نقشه را بدون برداشتن نگاه از خیابان فراهم می کند که باعث افزایش تمرکز روی رانندگی و راهیابی و کاهش تصادفات می شود.

7- نمایش سرعت مجاز
پس از وارد کردن مقصد ، این اپلیکیشن سرعت مجاز مسیری که در آن قرار دارید را در گوشه صفحه نمایش به شما نشان می دهد و در صورتی که از این سرعت تجاوز کنید به شما هشدار صوتی می دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اپلیکیشن راهیابی و نقشه Waze ( وِیز )» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.