زمان مطالعه: 1 دقیقه
10 روش افزایش فالوور توییتر

10 روش افزایش فالوور توییتر

اگر از کاربران توییتر هستید حتما آرزو دارید که شما هم مانند بسیاری دیگر از کاربران آن، فالوورهای زیادی...

زیاد شدن فالوور در توییتر

زمانی که به صفحه های، پر فالوور در توییتر سر می زنیم گاهی از وجود تعداد زیادی از دنبال کننده ها، تعجب می کنیم. شاید هم با خود بگوییم که کاش ما هم می توانستیم به این اندازه فالوور جمع کنیم. البته این آرزوی هر بازاریاب توییتری است اما امیدوار کننده ترین حرف این است که این رخداد دوست داشتنی اتفاق افتادنی است! و اینکه کمی نیاز به صبر و حوصله و گذر زمان دارید.

روش افزایش فالوور توییتر

1- ایجاد توییت های مجدد سریعا برای شما فالوور ایجاد می کند.  کاملترین راهنمای توییتر در استراتژی محتوا هم در بردارنده ی راه کارهای عملی است که بسیار به بازاریابان کمک می کند.
2- با وجود یک هاله ی صمیمانه بین دوستان و خود تان می توانید آن ها را ترغیب به فالوو کردن کنید تا به شما بپیوندند.
3- بازاریابان موفق چندین شبکه ی اجتماعی دارند که در همه ی آن ها لینک توییت های توییتری خود را قرار داده اند. شما هم اگر در فیس بوک، لینکدین، پینترست و ... عضویت دارید از این روش استفاده کنید تا جواب بگیرید.
4- خاطره نویسی خوراک بازاریابان موفق است. اگر کاربران از خاطرات شما خوششان بیاید، می توانید به راحتی در لیست دوستانشان خودتان را پیدا کنید. بنابراین خاطرات جذاب و با نمک خود را در یک 140 کاراکتر جمع کنید که البته خیلی سخت است.
5- بازاریابان شبکه های اجتماعی در دنیای واقعی خود هم در مورد توییتر خود صحبت می کنند و برای آن فالوور جمع آوری می کنند. شما هم این کار را انجام دهید.
6- با پر کردن بخش بیوگرافی یا  Bio  در توییتر، سعی کنید، افرادی که شبیه به خودتان هستند را به خود جذب کنید.
7-  آی دی توییتر یا شناسه ی توییتر خود را در امضای پایین ایمیل قرار دهید. این یک نوع تبلیغ عالی به حساب می آید.
8- یکی از کارهای ساده که وقت گیر هم نیست این است که روزانه برای سه تا 5 نفر توییت ارسال کنید.
10- می توانید در یک پست مهمان چند خطی محدود، اکانت توییتر خود را معرفی کنید تا دیگران آن را بشناسند و آن را فالو کنند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «10 روش افزایش فالوور توییتر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.