زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین آژانس های مسافرتی در تهران

بهترین آژانس های مسافرتی در تهران

آژانس هواپیمایی، آژانس گردشگری یا آژانس مسافرتی (Travel Agency) مجموعه ای است که جهت ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی به مردم تشکیل می شود.

آژانس هواپیمایی، آژانس گردشگری یا آژانس مسافرتی (Travel Agency) مجموعه ای است که جهت ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی به مردم تشکیل می شود. چنانچه قصد رفتن با تور تفریحی، تور نمایشگاهی، تور تجاری یا تور مسافرتی را دارید در ابتدا باید از شرکت های خوب آژانس مسافرتی، آژانس گردشگری و همچنین بهترین آژانس هواپیمایی آگاهی پیدا کنید. در این بخش پورتال آسمونی ویژگی  را معرفی می کنیم.

بهترین شرکت ها و آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی (خدمات مسافرت هوائي و گردشگري) معتبر و دارای مجوز که، مورد تایید سازمان گردشگری (انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران) هستند، این شرکت ها ارائه دهنده تورهای گردشگری مختلف به اقصی نقاط دنیا و ایران در فصول و ماه های متفاوت سال می باشند.

ویژگی های آژانس های هواپیمایی خوب 

بهترین آژانس های هواپیمایی
بهترین آژانس های هواپیمایی
 1. با تجربه بودن
 2. سامانه قوی رزرواسیون
 3. دارای سایت کاربردی
 4. مشاور حرفه ای سفر
 5. به همه نقاط دنیا تسلط داشته باشند
 6.  قابلیت ‌اعتماد و اطمینان باشند
 7. دارای مهارت‌های ایجاد رابطه  هستند
 8. دارای مجوز معتبر هستند
 9.  دارای چشم انداز هستند

خدمات و امکانات آژانس های هواپیمایی 

بهترین آژانس های مسافرتی تهران
بهترین آژانس های مسافرتی تهران
 1. ارائه تور های مسافرتی داخلی و خارجی
 2. رزرو بلیط هواپیما 
 3. رزرو بلیط قطار
 4. رزرو هتل
 5. اخذ ویزا
 6. صدور بیمه مسافرتی
 7. راهنمایی در محل گردشگری برای مسافران (راهنمای سفر)

قیمت بلیط آژانس های هواپیمایی

بلیت آژانس هواپیمایی
بلیت آژانس هواپیمایی

نرخ و قیمت بلیط هواپیما معمولا بر اساس نوع کلاس پرواز (فرست کلاس-اکونومی-بیزینس و ...) و روز پرواز و ایرلاین ها متفاوت است. و همینطور بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری مزایایی دارند و مزیت آن این است که که قابل استرداد و کنسلی هستند. یعنی شما در هر زمانی که بخواهید می توانید بلیط خود را لغو کنید و آژانس هم با کسر درصدی از مبلغ بلیط، پول شما را بازمی گرداند. اما بلیط های چارتری به هیچ عنوان قابل تغییر و یا کنسلی نیستند.

بیشترین تورهایی که در ایران سرچ می‌شود؟

    آژانس هواپیمایی تهران به کیش
    آژانس هواپیمایی تهران تور ترکیه
    آژانس هواپیمایی تهران تور خارجی
    آژانس مسافرتی خارجی تهران
    خرید بلیط پرواز تهران مشهد
    خرید بلیط تهران تبریز هواپیما
    تورهای خارجی تهران
    تورهای داخلی تهران مشهد
    تورهای گردشگری خارجی تهران
     تورهای گردشگری داخلی از تهران
    آژانس مسافرتی تور داخلی تهران

اعتبار سنجی آژانس های هواپیمایی

همان طور که مستحضر هستید قبل از هرگونه اقدام اگر قصد استفاده از خدمات هر سازمان، نهاد و یا شرکتی را دارید آن سازمان یا شرکت مدنظر را به طور کامل اعتبار سنجی کنید.

 1. دفاتر دارای مجوز صدور و فروش بلیت هواپیما تحت عنوان "دفاتر بند الف" که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان هواپیمایی کشوری هستند.
 2. دفاتری که در زمینه جهانگردی و برگزاری تور  فعالیت می نمایند تحت عنوان "دفاتر بند ب" هستند که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستند.
 3. دفاتری که در زمینه حج وزیارت فعالیت می نمایند تحت عنوان "دفاتر بند پ" نامیده می شوند که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت هستند.

 

شما با مراجعه به سایت  سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گشت (سادرا) میتوانید از معتبر بودن اسم آژانس هواپیمایی مورد نظرتان اطمینان حاصل بفرمایید:

نکته: در لینک زیر می توانید آژانس های مسافرتی دارای مجوز در هر شهر را مشاهده نمایید.

https://ta.mcth.ir/agency

لازم به ذکر است تورها و پکیج ها در تمام فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان در ماه های سال (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند) ارائه می شوند، که بدین ترتیب شما در هر زمانی از سال می توانید سفر گردشی یا تجاری خود را انجام دهید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین آژانس های مسافرتی در تهران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
نمایش نظرات بیشتر

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.