زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال The Spirealm

سریال The Spirealm

سریال The Spirealm محصول چین است که مدتی پس از پخش متوقف شد اما پس از چند روز با نارضایتی کاربران دوباره از سر گرفته شد. بازیگران سریال The Spirealm شیا ژی گوانگ و هوانگ جون جی هستند.

سریال The Spirealm یا مارپیچ پس از پخش کوتاهی در ۲ فوریه ۲۰۲۴ از iqiyi متوقف شد و در شبکه‌های اجتماعی چین ترند شد. سریال چینی The Spirealm که برگرفته از ناول معروف Death Kaleidoscope می‌باشد پس از چند روز دوباره از سر گرفته شد. بازیگران سریال The Spirealm شیا ژی گوانگ و هوانگ جون جی هستند. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال هیجانی و معمایی The Spirealm با نام بومی (致命游戏) بپردازیم.

ژانر

معمایی/فانتزی/مهیج

زبان اصلی

چینی

سال تولید

۲۰۲۳

سال انتشار

فوریه ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۷۸ قسمت

عنوان اصلی

 The Spirealm

 

داستان سریال The Spirealm

سریال The Spirealm داستان یک طراح بازی واقعیت مجازی است که وارد چالش عجیبی می‌شود و پس از یک اتفاق زندگی او دگرگون می‌شود. لین کیوشی با بازی (هوانگ جون جی) طراح سابق بازی است اما از این کار به دلیل مشکلاتی دست می‌کشد. یک بازی خشن وارد بازار چین شده و کیوشی می‌خواهد آن را از کار بیندازد اما او برای درک بیشتر بازی وارد آن می‌شود و او دری را می‌بیند که دوازده دروازه آهنی یکسان دارد و با دنیای مرموزی روبرو می‌شود. این شروع داستان سریال The Spirealm است. 

بازیگران سریال The Spirealm

عوامل و بازیگران سریال The Spirealm

بازیگران

شیا ژی گوانگ و هوانگ جون جی، لیو رو گو، لیو شیائو بی

کارگردان

دنی پنگ

تهیه کننده

-

نویسنده

-

موسیقی

-
توزیع کننده iqiyi
  • شیا ژی گوانگ در نقش روان نان ژو
  • هوانگ جون جی در نقش لین کیو شی

تصاویر سریال The Spirealm

هوانگ جون جی در پشت صحنه سریال The Spirealm
The Spirealm

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال The Spirealm» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.