زمان مطالعه: 6 دقیقه
آیا میان گروه خونی و شخصیت ما رابطه ای هست ؟

آیا میان گروه خونی و شخصیت ما رابطه ای هست ؟

گروه خونی شما معرف شماست.شاید باور نکنید که شخصیت افراد به گروه خونی شان بستگی داشته باشد . اصولا افراد هر...
bloodww
bloodww

گروه خونی شما معرف شماست.

شاید باور نکنید که شخصیت افراد به گروه خونی شان بستگی داشته باشد . اصولا افراد هر گروه خونی دارای خوی، عادت ، رفتار و منش و شخصیت خاصی هستند.

دانستن گروه خونی افراد یک مسئله واقعی و عملی است که به زبان ژاپنی به آن Ketsu-eki-geta نام داده اند. بدین معنی که وقتی مدیر کارخانه ای می خواهد کارگری را استخدام کند حتما در مورد گروه خونی او سوال می کند. حتی خیلی ها برای انتخاب دوست ، هم صحبت ،شریک یا همکار از مسئله گروه خونی استفاده می کنند . در آن کشور دستگاههای خودکاری که به راحتی گروه خونی را تعیین می کنند در ایستگاههای اتوبوس،قطار و مراکز عمومی وتفریحی نصب شده است وهر کس براحتی با پرداخت مبلغ کمی می تواند بداند که به کدام گروه خونی تعلق دارد .بسیاری از مدیران فنی در پوست آنها روزگار می گذرانده اند. ورزش، به خصوص ورزشهای سنگین برای افراد گروه خونی o بسیار مفید است . ورزشهای سنگین باعث انبساط خاطر و آسایش روانی افراد این گروه می شود. در ضمن این نوع ورزش مانع چاق شدن آنها می شود و به تعادل روانی آنها و خواب راحتشان کمک فراوان می کند.اگر افراد این گروه از انجام ورزش سنگین غافل شوند با مشکلاتی از قبیل بی میلی به کار کردن، زود خسته شدن و از پا در آمدن مواجه شده و در صورت باقی ماندن در این وضعیت افراد این گروه به راحتی به بیماریهای مفصلی و عضلانی دچار می گردند و خطر ابتلا به چاقی و تنگی نفس نیز آنها را تهدید می کند.افراد این گروه حامل ژنی در بدن شان هستند که به آنها قدرت تحمل مصائب ، اعتماد به نفس ، شهامت و نیز خوشبینی می بخشد . این افراد خود را باور دارند و به خود اهمیت فراوان می دهند .

علت این امر آن است که گروه O قدیمی ترین گروه خونی افراد جهان است و اجداد این گروه با ورزش ، شکار ، حمله به حیوانات ، مقاومت در برابر مشکلات عادت داشته اند . رونالد ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا دارای همین گروه خونی بوده و به همین جهت در تصمیم گیری ها سخت و در اداره امور قاطع بوده است .آلکاپون گانگستر معروف جهانی و میخائیل گرباچف رهبر نترس اتحاد جماهیر شوروی هم دارای همین گروه خونی بوده اند.

از مشاهیر دیگر دنیا ملکه الیزلبت دوم ، و نیز ولیعهد انگلستان نیز دارای گروه خونی O هستند و اگر به تاریخ زندگی پادشاهان قرنهای اخیر انگلستان توجه کنید خواهید دید که اغلب آنها مشکلات و نارسایی های انعقاد خون داشته اند و اگر تحقیق کنید خواهید دید بسیاری از سیاستمداران فعلی جهان در گروه خونی O قرار دارند .

گروه خونی A

از خواص مهم افراد این گروه خونی آن است که سبزی خوار هستند ، دارای دستگاه هاضمه بسیار ظریف. سیستم دفاعی آنها با محیطی که در آن زندگی می کنند خوب همسانی پیدا می کند . در برابر حوادث روحی مثل استرس ، ناراحتی های فکری با آرام کردن درون خود خوب مقاومت می نمایند و افرادی فعال و سرزنده به شمار می روند .این افراد از خوردن سبزیجات بهره فراوان می برند زیرا افراد این گروه از بازماندگان زارعین دورانهای پیشین می باشند. افراد این گروه خونی در معرض ابتلا به استرس ها هستند و بهترین راه درمان استرس در آنان استفاده از ورزش یوگاست زیرا درنگ در درمان استرس در این گروه از افراد باعث ابتلای آنها به بیماریهای قلبی و سرطان می شود . به طور کلی انجام ورزش های سبک به افراد این گروه توصیه شده ،زیرا زیاده روی در انجام ورزش باعث خستگی جسمی و روحی در آنها می شود .

افراد دارای این گروه خونی می توانند به خوبی در جوامع پر جمعیت و بزرگ زندگی کنند و با آنها همراه و دمساز شوند . این افراد تابع قانون ، منظم و شایسته هستند. احترام دیگران را رعایت می کنند و از خود خاطره خوبی در ذهن دیگران بر جای می گذارند . این افراد با شوق ، با هوش و حساس بوده و قادرند با حوادث پیرامون خود به خوبی مبارزه کنند . در مواقع حساس به خوبی تصمیم بگیرند اما وقتی هیجان و ناراحتی آنها از حد فراتر رود این افراد منفجر می شوند !

افراد این گروه در ضمن نمی توانند برای کارهایی که به مدیریت دقیق نیاز دارد نامزدهای مناسبی باشند . در حالیکه افراد گروه O دارای این ظرفیت و صلاحیت می باشند . البته مقصودمان این نیست که این افراد نمیتوانند مسئولیت مستقیم کارها را قبول کنند بلکه منظور ما این است که آن دسته از کارهایی که نیاز به دقت خاصی دارد انجامش برای افراد این گروه سخت است و ممکن است هر آن با اشتباه مواجه شوند.

چند نفر از افراد مشهور گروه خونی A که دچار اشتباهات بزرگی در مواقع حساسی شدند عبارتند از بعضی از روسای جمهوری امریکا مانند لیندون جانسون در مسئله جنگ ویتنام ، ریچارد نیکسون در مسئله واتر گیت و کارتر در حمله به ایران در صحرای طبس و اما نمونه دیگری از یک فرد عصبانی و باز اشتباه کار گروه A ، آدولف هیتلر بود، فردی مستبد و خونریز که آلمان را دچار بزرگترین فاجعه کرد .

گروه خونی B

خواص و صفات بسیار مهم این گروه عبارت است از داشتن :

1.تعادل ارزنده در بدن

2. دستگاه بسیار نیرومند دفاعی بدن

3.داشتن امکان دسترسی به بسیاری از غذا ها

4. توانایی ارزشمند برای استفاده از لبنیات

5 . مقاومت ارزشمند در مقابل انواع استرس ها با استفاده از خلاقیت ذاتی و تشخیص مناسب محیط.

6 . داشتن توازن و تعادل بین فعالیت فیزیکی و مغزی برای حفظ توان و کارایی خویش .

گروه خونی O, A ظاهرا در دو جهت مخالف قرار دارند در حالیکه گروه خونی B با هیچکدام از این گروه ها مخالفتی نداشته و در برابر برخورد با حوادث می تواند بلافاصله تغییر وضع داده و خود را با شرایط زمان و مکان هم آهنگ کند . این افراد در بعضی از خواص و ویژگیها شبیه گروه خونی O می باشند ولی در شرایط خاص قادرند راه خود را جدا و مستقل از این شباهت کنند و برای خود مسیر دیگری انتخاب کنند .

به بیان دیگر این افراد با تکامل تدریجی این توان را یافته اند که قادرند بهترین راه را برای خویش انتخاب کنند . این افراد در برابر بسیاری از بیماری های شایع جاری مقاومت و پایداری می نمایند که بیماریهای قلبی و سرطان از اهم آنها است . البته سیستم دفاعی افراد این گروه در برابر بعضی از بیماریها مثل M.S و یا عارضه خستگی مزمن ضعیف و حساس است . رژیم غذایی افراد گروه خونی B خوشبختانه وسیع و گسترده است .در این افراد انرژی های مختلفی که در بدن آنها وجود دارد با هم همساز و موازی و موافق می باشندو به همین جهت نیز این افراد کمتر دچار بیماری می شوند .

افراد این گروه می توانند به خوبی نظرات دیگران را درک کنند و با آن افراد هماهنگ شوند. جالب است بدانید 30 تا 40 درصد میلیونر ها و ثروتمندان جهان و بسیاری از مدیران و اشخاص در سطوح بالا در چین و ژاپن دارای گروه خونی B هستند.

گروه خونی AB

به این گرو ه ،گروه دریافت کننده عمومی هم می گویند واز خواص این گروه همراه شدن خواص گروه A و گروه B با هم است . قابلیت تغییر شرایط بدنی با تغیییر یافتن عوامل خارجی ، داشتن دستگاه هاضمه ضعیف و حساس .داشتن سیستم دفاعی با مقاومت کم . قابلیت پاسخ مناسب دادن به استرس ها و ناراحتی های محیطی با استفاده از ورزش و وجود خلاقیت در این گروه است .

این گروه خونی شاید بیش از هزار سال نیست که پیدا شده و بین 5-2 درصد از کل مردم جهان دارای این گروه خونی می باشند . در افراد این گروه خونی عشق به معنای واقعی وجود دارد . می گویند که حضرت مسیح نیزدارای گروه خونی AB بوده است و این امر با آزمایش خونی ا ز کفن حضرت مسیح روشن شده است . به هر حال افراد این گروه خونی ، افرادی مهربان ، خوش خلق ، خلیق و آرام هستند . میل به نصیحت کردن و راهنمایی مردم در آنها زیاد است و بسیاری از آنها هر کاری از دستشان بر می آید برای کمک به دیگران انجام میدهند .

سیستم دفاعی افراد این گروه ضعیف بوده و در برابر میکروبها و ویروسها از خود مقاومت زیادی نشان نمی دهد یعنی اگر برای میکروبها و عوامل بیماری زا در بدن افراد گروه O قفلها و بندهای زیادی وجود دارد برای افراد گروه خونی AB در برابر ورود میکروبها یک قفل هم یافت نمی شود .

افراد این گروه به خاطر حسن نیت فراوان و خوش قلبی همیشه خیر مردم را می خواهند و همه را به صلح و آرامش دعوت می کنند . بسیاری از درمانگرها و کسانیکه روی انرژی درمانی کار

می کنند دارای این گروه خونی هستند .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «آیا میان گروه خونی و شخصیت ما رابطه ای هست ؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.