درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فصل دوم آخرین بازمانده از ما

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما با بازی بلا رمزی و پدرو پاسکال که سریال پسارستاخیزی و ترسناک است احتمالا اوایل سال ۲۰۲۵ پخش خواهد شد.

فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us 2) با بازی بلا رمزی و پدرو پاسکال در ژانر پسارستاخیزی است و احتمالا اوایل سال ۲۰۲۵ پخش می‌شود. اولین تصاویر سریال آخرین بازمانده فصل ۲ در ۱۵ مه ۲۰۲۴ منتشر شد. در ادامه با آسمونی باشید.

ژانر

درام/پسارستاخیزی

زبان اصلی

انگلیسی

سال تولید

۲۰۲۴

سال انتشار

 ۲۰۲۵

تعداد قسمت‌ها

-

عنوان اصلی

 The Last of Us 2

داستان سریال آخرین بازمانده از ما ۲

پخش فصل اول سریال آخرین بازمانده از ما موفقیت زیادی را به دست آورد. داستان سریال درباره زندگی جوئل با بازی (پدرو پاسکال) و دختری به نام الی در نقش (بلا رمزی) است که در دوره شیوع بیماری قارچی به هم برخورده‌اند و ماجراهایی را برای نجات بیماران در پیش می‌گیرند زیرا الی در مقابل بیماری مصون است و آنها می‌خواستند خود را به بیمارستانی برسانند تا در آن‌جا واکسن پیشگیری از بیماری را تولید کنند.

فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما، پنج سال در زمان پرش می‌کند و ادامه نبرد با بیماری در مرحله دیگری خواهد بود.

تاریخ پخش سریال آخرین بازمانده از ما ۲

فیلمبرداری فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما در فوریه ۲۰۲۴ شروع شد و احتمالا اوایل سال ۲۰۲۵ پخش خواهد شد. اولین تصاویر فصل دوم آخرین بازمانده از ما هم ماه مه ۲۰۲۴ منتشر شد.

تصاویر سریال آخرین بازمانده از ما ۲

پدرو پاسکال در فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما
بلا رمزی در فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فصل دوم آخرین بازمانده از ما» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.