زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال رای کشنده

سریال رای کشنده

سریال رای کشنده با بازی لیم جی یون بازیگر سریال معروف گلوری است که پخش آن از 10 آگوست 2023 از SBS شروع شده بود.

سریال رای کشنده (The Killing Vote) که با نام‌های رای اعدام، رای ملی مجازات اعدام و رای کشتار هم شناخته می‌شود، ژانر ترسناک و معمایی دارد که پخش آن 10 آگوست 2023 از SBS شروع شد. این سریال براساس وبتونی به همین نام ساخته شده.

لیم جی یون یکی از بازیگران سریال رای کشنده است. از جمله سریال‌های لیم جی یون می‌توان به سریال گلوری در نقش پاک یون جین و سریال دروغ‌های پنهان در باغ من در نقش چو سانگ یون اشاره کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال رای کشتار (국민사형투표) بپردازیم.

ژانر

معمایی/جنایی/مهیج

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

2023

سال انتشار

10 آگوست 2023

تعداد قسمت ها

12 قسمت

عنوان اصلی

The Killing Vote

 

پوستر سریال رای کشنده

داستان سریال رای کشنده

سریال رای کشنده داستان شخصیتی مرموز به نام ماسک سگ (Dog Mask) است. وقتی جنایتکاران از مجازات قانون فرار می‌کنند، همه شهروندان بالای 18 سال یک پیامک دریافت می‌کنند که از آنها نظرسنجی می‌کند آیا آن شخص باید اعدام شود یا خیر. اگر بیش از 50 درصد به مجازات اعدام پاسخ دهند، آن شخص توسط ماسک سگ کشته خواهد شد. پلیس هم به تعقیب داگ ماسک می‌پردازد و سه نفر در این رابطه درگیر می‌شوند. این افراد عبارت از کیم مو چان با بازی (پارک هه جین)، کوان سوک جو با بازی (پارک سونگ وونگ) و همینطور جو هیون با بازی (لیم جی یون) می‌باشند.

بازیگران سریال رای کشنده

عوامل و بازیگران سریال رای کشنده

بازیگران

پارک هه جین، پارک سونگ وونگ، لیم جی یون، کیم کوان، کیم یومی، سو یانگ جو

کارگردان

پارک شین وو

تهیه کننده

لی سولگی، جون سو جونگ و کیم یون می

نویسنده

جو یون یانگ

موسیقی

-

توزیع کننده SBS

تصاویر سریال رای کشنده

لیم جی یون در نقش جو هیون
پارک هه جین در نقش کیم مو چان
پارک سونگ وونگ در نقش کوان سوک جو
The Killing Vote

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال رای کشنده» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.