زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال هندی رویای شیرین جوانی

سریال هندی رویای شیرین جوانی

رویای شیرین جوانی عنوان سریالی هندی است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد.

سریال رویای شیرین جوانی درباره دختر زیبای دانشجویی است و اتفاقات بامزه ای که در دوران تحصیل اش برای او اتفاق تفتاده و او با این اتفاقات به رویای های خود میپردازد. آسمونی در این بخش به معرفی سریال هندی رویای شیرین جوانی می پردازد.

خلاصه سریال رویای شیرین جوانی

داستان این سریال در مورد دو دختر نوجوان به نام ‌های گونجان (روپال تیاگی) و رچانا (ماهیما مکوانا) است. در طول داستان مراحل مختلف زندگی این دو دختر از جمله عشق، ازدواج و مسائل و مشکلات دیگری که با آنها مواجه می‌شوند نشان داده می‌شود. گونجان یک دختر شوخ و سرزنده است که در بمبئی زندگی می‌کند و از  با روحیه‌ ای که دارد از زندگی‌ اش لذت می‌برد. او با مادرش، اسنیها زندگی می‌کند. ناپدری‌اش آکاش (همسر مادرش)، به خاطر تجارت و کسب و کارش در استرالیا اقامت دارد.

سریال هندی رویای شیرین جوانی
سریال هندی رویای شیرین جوانی

بازیگران سریال رویای شیرین جوانی

  • راچنا بازیگ
  • کیتی
  • روژان
  • مایانگ
  • کبیر تیریپاتی
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال هندی رویای شیرین جوانی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.