زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه جهنم مجردها فصل ۴

برنامه جهنم مجردها فصل ۴

برنامه جهنم مجردها باز هم توسط نتفلیکس تمدید شده و فصل ۴ جهنم مجردها ساخته خواهد شد. این برنامه یکی از برنامه‌های پرطرفدار کره‌ای در جهان است.

برنامه جهنم مجردها فصل ۴ (singles inferno season 4) توسط نتفلیکس باز هم ساخته می‌شود. این برنامه سال ۲۰۲۴ تمدید شده. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فصل چهارم جهنم مجردها (솔로지옥 시즌4) بپردازیم.

برنامه جهنم مجردها یکی از برنامه‌های پرطرفدار کره‌ای است که از نتفلیکس پخش می‌شود. فصل اول برنامه جهنم مجردها ۱۸ دسامبر ۲۰۲۱، فصل دوم برنامه جهنم مجردها، ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ و فصل سوم جهنم مجردها هم ۱۲ دسامبر ۲۰۲۳ پخش شد.

ژانر

دوستانه/عاشقانه

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

۲۰۲۴

سال انتشار

۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

- قسمت

عنوان اصلی

Single's Inferno 4

 

پوستر برنامه جهنم مجردها ۴

داستان فصل چهارم برنامه جهنم مجردها

برنامه جهنم مجردها ۴ همانند فصل اول، فصل دوم و سوم این برنامه باز هم در مورد چند پسر و دختر جوان است که به دنبال دوستی صمیمی هستند تا زوجی را با هم تشکیل دهند. این شرکت‌کنندگان با امکاناتی کم در جزیره‌ای دورافتاده می‌روند و در این مدت نباید هویت خود را افشا کنند. آنها طی چند مرحله و پس از انتخاب زوج خود به یک هتل مجلل با نام مستعار بهشت می‌روند.

داورهای برنامه جهنم مجردها ۴

داورهای فصل چهارم برنامه جهنم مجردها

داورهای فصل اول و دوم چو کیو هیون، لی دا هی، هونگ جین کیونگ و جونگ هان هه بوده‌اند اما در فصل سوم برنامه جهنم مجردها یک داور دیگر به نام کیم جین یونگ یا دکس اضافه شده بود که وی یکی از شرکت‌کنندگان فصل دوم جهنم مجردها بوده است. داورهای فصل چهار جهنم مجردها بزودی اعلام می‌شوند.

  • چو کیو هیون (Kyuhyun)
  • لی دا هی (Lee Da-Hee)
  • هونگ جین کیونگ (Hong Jin-Kyung)
  • جونگ هان هه (Hanhae)

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «برنامه جهنم مجردها فصل ۴» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره برنامه جهنم مجردها فصل ۴ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.