زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی سپهر حیدری

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری بازیکن خوب فوتبال ایرانی است که معمولا با حواشی زیادی روبه رو می شود. اگر می خواهید با سپهر حیدری...

درباره سپهر حیدری

سپهر حیدری بازیکن خوب فوتبال ایرانی است که معمولا با حواشی زیادی روبه رو می شود. اگر می خواهید با سپهر حیدری بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را حتما مطالعه کنید چرا که بیوگرافی سپهر حیدری را برای شما خوبان تهیه کرده ایم که در ادامه می خوانید.

سپهر حیدری فوتبالیست معروف متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان میباشد.سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن،پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد و بازی درخشان وی و همچنین گل قهرمانی سپهر حیدری در بازی پایاینی با سپاهان تا سال های سال در یاد و خاطره پرسپولیسی ها خواهد ماند و در نزد پرسپولیسی ها یک محبوب خواهد ماند.

sepehr-heydari2
sepehr-heydari2

دوران باشگاهی

او در فصل 86-87 در حالی که کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن بود به پرسپولیس تهران پیوست و توانست همراه با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد.

حیدری در سال 1390 به باشگاه فوتبال مس کرمان پیوست، وی در سال 1391 به سابق خود باشگاه فوتبال ذوب‌آهن بازگشت.

آمار

فصل تیم کشور بازی گل

 • لیگ برتر 84-83 ذوب‌آهن ایران 29 3
 • لیگ برتر 85-84 ذوب‌آهن ایران 27 1
 • لیگ برتر 86-85 ذوب‌آهن ایران 29 3
 • لیگ برتر 87-86 پرسپولیس ایران 33 3
 • لیگ برتر 88-87 پرسپولیس ایران 30 1
 • لیگ برتر 89-88 پرسپولیس ایران 31 4
 • لیگ برتر 90-89 پرسپولیس ایران 23 3

sepehr-heydari3
sepehr-heydari3

گل قهرمانی

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران نیز توانست به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند. در این دوره از مسابقات نیز پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دوتیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کرد، اما تیم پرسپولیس با گل دقیقه 96 سپهر حیدری توانست با نتیجه 2 بر 1 سپاهان را شکست دهد و اولین تیمی باشد که 2 بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته‌است.

در حال حاضر

در حال حاضر او در کیش فعالیت می‌کند،مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیأت مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند،سپهر حیدری در مصاحبه ای با یک سایت خبری اعلام کرد رسمأ از فوتبال خداحافظی کرده است.

sepehr-heydari4
sepehr-heydari4

افتخارات

لیگ برتر

 • 1386-87 قهرمان با پرسپولیس تهران
 • 1383-84 نایب قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان

جام حذفی

 • 1381-82 قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان
 • 1388-89 قهرمان با پرسپولیس تهران
 • 1389-90 قهرمان با پرسپولیس تهران

  sepehr-heydari5
  sepehr-heydari5

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی سپهر حیدری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.