زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزیره سنت ماری

جزیره سنت ماری

جزیره سنت ماری در دریای کارائیب واقع شده و از سال ۲۰۱۱ مکان فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت می‌باشد.

جزیره سنت ماری (Saint Marie Island) جزیره‌ای خیالی در دریای کارائیب است که محل فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت (Death in Paradise) می‌باشد. اما نام واقعی جزیره سنت‌ماری چیست و جزیره سنت‌ماری در کجا واقع شده است؟ در ادامه با آسمونی باشید تا شما را با سنت‌ماری مکان فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت آشنا کنیم.

دو محل فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت به نام جزیره سنت ماری

جزیره سنت ماری کجاست؟

جزیره سنت ماری مکان فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت است که ترکیبی از دو جزیره در گوادلوپ (Guadeloupe) واقع در غرب اقیانوس اطلس در دریای کارائیب است. فیلمبرداری سریال در شهر باس‌تر (Basse-Terre) و بیشتر آن در دشایس (Deshaies) انجام شده است. دشایس شهری بندری و بدون وقوع جرم و جنایت است که مردم آن‌جا بیشتر ماهیگیری می‌کنند. این دو جزیره تحت مالکیت فرانسه هستند.

جزیره خیالی سنت ماری در دریای کارائیب

امکانات جزیره سنت ماری

جزیره خیالی سنت ماری مزارع قهوه و شکر، بندر ماهیگیری، اسکله زیبا، دانشگاه، هتل، ایستگاه پلیس، رستوران، روزنامه مخصوص جزیره و بسیاری دیگر از امکانات را دارا می‌باشد.

مکان فیلمبرداری در دشایس هم‌اکنون مکانی توریستی شده و بسیاری از مردم جهان به این شهر می‌روند و از دیدنی‌های این شهر که به جزیره خیالی سنت ماری معروف است دیدن می‌کنند.

تصاویر جزیره سنت ماری

دشائیس یا دشایس یکی از مکان‌های فیلمبرداری سریال جنایت در بهشت
هتل اسکان بازیگران در دشایس
ایستگاه پلیس آنوره در کنار کلیسا در شهر دشایس یا جزیره خیالی سنت ماری
کوه آتشفشان دشایس

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جزیره سنت ماری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.