زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه ساعت صفر رشیدپور

برنامه ساعت صفر رشیدپور

برنامه ساعت صفر رشیدپور برای یک‌سال برنامه‌ریزی شده و اولین مهمانان او هنرمندان ترکیه‌ای چون ابراهیم تاتلیسس، الیاس یالچینتاش، عایشه گل جوشکون و ماهسون کرمیزی‌گول هستند.

برنامه ساعت صفر رشیدپور برنامه‌ای گفت‌و‌گو محور است که برای نوروز ۱۴۰۳ آماده پخش شده است. برنامه ساعت صفر با اجرای رضا رشیدپور به حوزه بین‌الملل اختصاص دارد و با هنرمندان خارج از ایران گفتگو می‌کند. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی برنامه ساعت صفر رضا رشیدپور بپردازیم.

نام برنامه ساعت صفر
مجری رضا رشیدپور
سال انتشار فروردین ۱۴۰۳
ژانر گفت‌وگو محور
تعداد قسمت‌ها ۵۲ قسمت
توزیع‌کننده پلتفرم و نمایش خانگی

 

رضا رشیدپور مجری برنامه ساعت صفر

درباره برنامه ساعت صفر رشیدپور

برنامه ساعت صفر رشیدپور برنامه‌ای گفتگو محور است که نگاهی به حوزه بین‌الملل دارد. ساعت صفر از یکی از پلتفرم‌ها و از نمایش خانگی پخش خواهد شد. برنامه ساعت صفر در چهار استودیو واقع در دبی، استانبول، کیش و تهران ضبط شده است. برنامه ساعت صفر ۵۲ قسمت است که برای ۲۶ قسمت آن هماهنگ شده است. این برنامه به صورت هفتگی برای یک‌سال می‌باشد.

مهمانان برنامه ساعت صفر رشیدپور

برنامه ساعت صفر با هنرمندان ترکیه‌ای شامل ابراهیم تاتلیسس، الیاس یالچینتاش، عایشه گل جوشکون و ماهسون کرمیزی‌گول در ترکیه ضبط شده است و آماده پخش می‌باشد. از دیگر مهمانان برنامه ساعت صفر رضا رشیدپور، یاسمن مقبلی و انوشه انصاری دو فضانورد خانم ایرانی هستند.

پلتفرم برنامه ساعت صفر رشیدپور

هنوز پلتفرم پخش برنامه ساعت صفر رضا رشیدپور مشخص نشده است و به زودی اعلام می‌شود.

زمان پخش برنامه ساعت صفر رشیدپور

زمان پخش برنامه ساعت صفر رضا رشیدپور نوروز ۱۴۰۳ می‌باشد.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «برنامه ساعت صفر رشیدپور» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره برنامه ساعت صفر رشیدپور فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.