زمان مطالعه: 1 دقیقه
عکس‌های دیدنی دبی

عکس‌های دیدنی دبی

عکس‌های دیدنی دبی را می‌توانید در این پست آسمونی ببینید تا اطلاعات بیشتری را از جاذبه‌های گردشگری دبی به دست آورید.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

عکس‌های دیدنی دبی می‌تواند به شما در زمینه گردشگری کمک کند تا برای تماشای جاهای زیبای دبی برنامه‌ریزی کنید و از آن لذت ببرید. در ادامه با آسمونی باشید و پس از اطلاعاتی کوتاه از دبی، تصاویر دیدنی دبی را هم ببینید.

ساحل دبی

درباره دبی

دبی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌ است. دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است. دبی دارای سبک‌های مختلفی از معماری‌های جهان می‌باشد. اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می‌توان در این شهر پیدا کرد. دبی نه تنها در نوآوری و ساخت‌ساز اسلامی در بین جهان عرب رتبه اول را دارد بلکه به صورت بین‌المللی هم در رده‌های بالای ساخت و ساز قرار دارد.

عکس‌های دیدنی دبی

دبی از بالا
دهکده جهانی دبی
برج الخلیفه دبی
هتل پارک‌ هایت دبی
دبی مال یکی از فروشگاه‌های بزرگ دبی
آکواریوم دبی
موزه آینده دبی
پارک آبی دبی
اسکی در دبی
سافاری دبی
غروب دبی
فرودگاه دبی

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «عکس‌های دیدنی دبی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.