زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدت خدمت سربازی در سال ۱۴۰۲

مدت خدمت سربازی در سال ۱۴۰۲

گفته می‌شود که بر اساس توافق جدید میان مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح، میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به ۱۴ ماه خواهد رسید.

گفته می‌شود که بر اساس توافق جدید میان مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح، میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به ۱۴ ماه خواهد رسید.

طی روزهای اخیر بازار اخبار مربوط به خدمت سربازی داغ بود و خبری آمد که مدت خدمت سربازی سه ماه کاهش می‌یابد. به گفته نمایندگان مجلس این موضوع هنوز به تصویب نرسیده و شورای نگهبان هم آن را تأیید نکرده است ولی به نظر می‌رسد به سرانجام برسد.

سید محسن دهنوی عضو هیأت رییسه مجلس درباره این خبر با اشاره به توافق ستاد کل نیروهای مسلح با رییس مجلس در لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: طبق این توافق میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به ۱۴ ماه خواهد رسید.

وی افزود: طی چندین جلسه کارشناسی با حضور قالیباف و سردار باقری برای رفع ابهام از مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اصلاح قانون سربازی در برنامه هفتم توسعه تصمیماتی را گرفتیم. طبق این توافق میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به ۱۴ ماه خواهد رسید؛ یعنی حداقل ۳ ماه از خدمت تمامی سربازان کاهش پیدا می‌کند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مدت خدمت سربازی در سال ۱۴۰۲» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.