زمان مطالعه: 1 دقیقه
موتور جستجو PDFDRIVE

موتور جستجو PDFDRIVE

PDFDRIVE یک موتور جستجو است که فقط فایل‌های PDF را نمایه می‌کند. بنابراین محل خوبی است برای پیدا کردن هر سندی که به فرمت پی دی اف باشد.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

PDFDRIVE یک موتور جستجو است که فقط فایل‌های PDF را نمایه می‌کند. بنابراین محل خوبی است برای پیدا کردن هر سندی که به فرمت پی دی اف باشد. کتاب، مقاله، گزارش، راهنما، دستنامه و خیلی منابع دیگر را بصورت رایگان از سایت PDFDRIVE می‌توانید دانلود کنید.

سایت PDFDRIVE 

سایت pdfdrive.com یه آرشیو برای دانلود PDF کتاب‌ها به همه زبان‌های زنده دنیاست که بیش از 81 میلیون فایل PDF دارد، کافیه اسم کتاب رو سرچ کنید یا زبان مورد نظرتونو وارد کنید که رایگان و بدون نیاز به ثبت نام و بدون محدودیت فایل در اختیار کاربران قرار داده شده است.

دانلود برنامه PDFDRIVE  اندروید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «موتور جستجو PDFDRIVE» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.