زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدل و رنگ موی جدید

مدل و رنگ موی جدید

مدل مو و رنگ مو سال ٢٠٢۴ و ١۴٠٣ چگونه است و چه رنگ و مدلی مد شده است؟ در این پست آسمونی با ما باشید و بروزترین مدل و رنگ مو را ببینید.

مدل مو و رنگ مو سال ٢٠٢۴ و ١۴٠٣ تنوع زیادی دارد و معمولا پیش از سال نو میلادی مدل‌های سال و رنگ موی سال معرفی می‌شوند و سالن‌های زیبایی در کشورهای مختلف جهان بر اساس سلیقه مشتریان خود، کار رنگ مو و مدل مو را انجام می‌دهند.

رنگ مو زیبا

مدل مو و رنگ مو سال ٢٠٢۴ و ١۴٠٣

رنگ سال ٢٠٢۴ رنگ هلویی (Apricot Crush) است و بسیاری چون به رنگ سال اهمیت می‌دهند بر همین اساس رنگ هلویی را برای مدل رنگ موی خود انتخاب می‌کنند. رنگ موها به صورت فیس فریم و آمبره هم همانند سال‌های گذشته پرطرفدار است. در ادامه با آسمونی باشید و جدیدترین مدل مو و رنگ مو سال ١۴٠٣ و مدل مو و رنگ مو سال ٢٠٢۴ را ببینید.

تصاویر مدل مو و رنگ مو سال ٢٠٢۴ و ١۴٠٣

رنگ مو هلویی مدل رنگ مو ١۴٠٣ و ٢٠٢۴
رنگ مو هلویی مدل آمبره
رنگ مو و مدل موی جدید

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مدل و رنگ موی جدید» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره مدل و رنگ موی جدید فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.