زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال تلویزیونی نرگس

سریال تلویزیونی نرگس

نرگس نام سریالی تلویزیونی است که در تابستان 1385 از شبکهٔ 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.
نام سریال نرگس
زبان اصلی فارسی
تعداد قسمت‌ ها 69
کارگردان سیروس مقدم
تهیه‌کننده‌ ها ایرج محمدی، مهران مهام
مدت زمان (هر قسمت) 35 دقیقه

سریال نرگس

بازیگران سریال نرگس
سریال نرگس

نرگس نام سریالی تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم است که در تابستان ۱۳۸۵ از شبکهٔ ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. نقش اصلی این سریال را پوپک گلدره بازی می‌کرد که در اواسط بازی، بر اثر تصادف با اتومبیل به کما رفته و پس از ۸ ماه درگذشت. نقش او را ستاره اسکندری ادامه داد. این سریال به دلیل انتشار فیلم خصوصی جنسی از بازیگر نقش زهره «زهرا امیرابراهیمی» در شبکه‌های اجتماعی در فهرست سریال‌های تحریم شده توسط سازمان صدا و سیما قرار گرفت.

داستان سریال نرگس

نرگس و نسرین دو خواهرند که پدرشان را از دست داده و با مادرشان زندگی می‌کنند. نسرین دختر ناسازگاری است که قصد ازدواج با بهروز را دارد. شوکت پدر بهروز مردی ثروتمند و زورگو است و مخالف ازدواج بهروز در ایران. با تمام مشکلات و موانع بهروز و نسرین با هم ازدواج می‌کنند و با مشکلات بسیاری که شوکت برای آنها ایجاد کرده روبرو می‌شوند. نرگس که از ابتدا مخالف ازدواج نسرین با بهروز است در مقابل شوکت و خانواده‌اش بسیار مقاومت می‌کند و شوکت نیز برای تلافی مشکلات زیادی برای نامزد نرگس، احسان ایجاد می‌کند و به بهانه برقراری روابط تجاری با برادرش بهروز را به خارج از کشور می‌فرستد.

بهروز نسرین را طلاق می‌دهد و با دخترعمویش در خارج از کشور ازدواج می‌کند و نسرین به تنهایی دخترش بهار را بزرگ می‌کند بعد از چند سال بهروز به ایران برمی‌گردد و به اصرار خانواده‌اش به دیدن نسرین و بهار می‌رود. شوکت وقتی می‌فهمد بهروز از دختر عمویش به علت انحرافات اخلاقی وی جدا شده و احتمالاً مبتلا به ایدز است سکته می‌کند و فلج می‌شود. بهروز بعد از اطمینان از سلامتی جسمی‌اش تصمیم به شروع زندگی جدیدی با نسرین می‌گیرد. نرگس هم با احسان ازدواج کرده و نسرین و بهروز نیز دیگر آن آدم‌های بی‌تجربه سابق نیستند.

نقش اصلی سریال نرگس را پوپک گلدره بازی می‌کرد که در اواسط بازی، بر اثر تصادف با اتومبیل به کما رفته و پس از 8 ماه درگذشت. نقش او را ستاره اسکندری ادامه داد.

بازیگران سریال نرگس

 • حسن پورشیرازی
 • مهرانه مهین ترابی
 • پوپک گلدره
 • ستاره اسکندری
 • عاطفه نوری
 • مهدی سلوکی
 • زهرا امیرابراهیمی
 • سپند امیرسلیمانی
 • بهزاد رحیم‌خانی
 • زهره فکورصبور
 • علیرضا کمالی

تصاویر سریال نرگس

پوپک گلدره در سریال نرگس
پوپک گلدره در سریال نرگس
سکانسی از سریال نرگس
سکانسی از سریال نرگس
مهدی سلوکی در سریال نرگس
مهدی سلوکی در سریال نرگس

 

سریال نرگس
سریال نرگس
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال تلویزیونی نرگس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.