زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی نجم الدین شریعتی

بیوگرافی نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا می باشد او مرداد ماه 1401 از اجرای این برنامه برای مدتی خداحافظی کرده بود.
نام و نام خانوادگی نجم الدین شریعتی
تاریخ تولد 1359
محل تولد تنکابن، ایران
محل زندگی تهران
ملیت تایرانی
حرفه مجری و تهیه کننده
وضعیت تاهل متاهل

 

نجم الدین شریعتی را با برنامه سمت خدا می شناسند. وی به مدت 13 سال اجرای این برنامه مذهبی شبکه سه را عهده دار بود. او در اولین روزهای ماه مرداد 1401 از مخاطبان برنامه سمت خدا خداحافظی کرده بود. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی نجم الدین شریعتی را ببینید.

نجم الدین شریعتی

درباره نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی سال 1359 در تنکابن استان مازندران به دنیا آمد. وی یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خود دارد. نجم الدین شریعتی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر است. وی تحصیلات حوزوی نیز دارد. او از نوجوانی علاقه زیادی به گویندگی رادیو و تلویزیون داشت. او متاهل است و پسری به نام محی الدین دارد.

زندگی هنری نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی بر حسب اتفاق با یکی از کارگردان های تلویزیون برخورد می کند و از طریق وی به صداوسیما راه پیدا می کند. اولین برنامه نجم الدین شریعتی «نقطه ب» می باشد. اما او سال 1388 با برنامه «سمت خدا» که یک برنامه مدهبی است به شهرت رسید. وی تهیه کنندگی مستند «روزگار ما کمی آن سوتر» را نیز انجام داده است.

نجم الدین شریعتی در برنامه سمت خدا

اجراهای نجم الدین شریعتی

  • سمت خدا
  • زلال احکام
  • نیمرخ
  • نقطه ب

خداحافظی نجم الدین شریعتی از سمت خدا

نجم الدین شریعتی مرداد ماه 1401 در برنامه سمت خدا از مخاطبان این برنامه به مدت دو ماه که ایام محرم و صفر بود خداحافظی کرد.

راه ارتباطی نجم الدین شریعتی

تصاویر نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی مجری تلویزیون
نجم الدین شریعتی و پسرش محی الدین
اجرای نجم الدین شریعتی

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی نجم الدین شریعتی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.