درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
اینترنت ماهواره‌ای موبایل آزمایش شد

اینترنت ماهواره‌ای موبایل آزمایش شد

شرکت اسپیس‌ایکس اعلام کرد که با موفقیت اینترنت ماهواره‌ای موبایل موسوم به سرویس Direct to Cell را آزمایش کرده است.

شرکت اسپیس‌ایکس اعلام کرد که با موفقیت اینترنت ماهواره‌ای موبایل موسوم به سرویس Direct to Cell را آزمایش کرده است. اسپیس‌ایکس در شبکه‌ اجتماعی X پست جدیدی با استفاده از اینترنت ماهواره‌ای Direct Cell منتشر کرده است تا این خبر را اعلام کند. فناوری Direct to Cell سرویس جدید استارلینک برای انتقال متن، صدا و داده است که چند ماه پیش معرفی شد و حالا با موفقیت آمایش شده است.

به گزارش آسمونی، اسپیس‌ایکس به‌تازگی ۶ ماهواره Direct to Cell به مدار زمین ارسال کرده است. ماهواره‌‌های Direct to Cell استارلینک دارای مودم‌هایی هستند که به عنوان برج‌های تلفن همراه در فضا عمل می‌کنند. قرار است اپراتورهایی مانند T-Mobile در ایالات متحده، Rogers در کانادا، KDDI در ژاپن، Optus در استرالیا، One NZ در نیوزلند، Salt در سوئیس و Entel در شیلی از این فناوری استفاده کنند.

اسپیس ایکس در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ ماهواره فعال در فضا دارد که اینترنت پرسرعتی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. اسپیس ایکس در سال ۲۰۲۴ فقط سرویس متنی مستقیم به گوشی را عرضه خواهد کرد. سپس نسخه پرسرعت سرویس LTE ماهواره‌ای با سرعت حداکثر ۲ مگابیت در ثانیه در سال ۲۰۲۵ ارائه خواهد شد. سرویس ماهواره‌ای جدید استارلینک با همه گوشی‌های LTE سازگار است و برای اتصال به اینترنت ماهواره‌ای نیازی به پایانه‌های زمینی ندارد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اینترنت ماهواره‌ای موبایل آزمایش شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره اینترنت ماهواره‌ای موبایل آزمایش شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.