درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
مس رفسنجان- استقلال

مس رفسنجان- استقلال

تیم استقلال که در جام حذفی از مس رفسنجان شکست خورده بود، در لیگ هم مقابل این تیم متوقف شد.

استقلال 2 مس رفسنجان 2

مس رفسنجان در استادیوم آزادی دو بار از استقلال پیش افتاد؛ اولین بار توسط سجاد شهباززاده(3) و بار دوم توسط سعید واسعی(46). اما استقلال هر دو بار گل خورده را جبران کرد؛ هر دو بار توسط گوستاوو بلانکو(16 و 50). به این ترتیب با توقف دوباره استقلال مقابل مس، آبی ها با 47 امتیاز همچنان در صدر باقی ماندند و مس 26 امتیازی همچنان در رده دهم جدول قرار گرفت. تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

جام حذفی ایران؛ مس رفسنجان 2 استقلال صفر

تیم فوتبال مس رفسنجان با برتری(2-0) مقابل استقلال، این تیم را از جام حذفی کنار زد. وقتی در دقیقه 12 حامد لک، پنالتی صالح حردانی را مهار کرد، سرنوشت مسابقه مس رفسنجان و استقلال مشخص شد. در ادامه مسابقه محمد مهدی محبی(24) و منتظر محمد( 67) دو بار برای مس گلزنی کردند و به این ترتیب نویدکیا در ادامه روند موفق خود در مس، این بار استقلال نکونام را از جام حذفی کنار زد. تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مس رفسنجان- استقلال» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره مس رفسنجان- استقلال فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.