درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سریال مامان اشتباه می‌کند

سریال مامان اشتباه می‌کند

سریال مامان اشتباه می‌کند سریال شبکه تهران است که سال ۲۰۱۸ از شبکه France 2 پخش شده. سریال مامان اشتباه می‌کند ژانر خانوادگی و پلیسی دارد.

سریال مامان اشتباه می‌کند (Maman A Tort) یا (Mother Is Wrong) به کارگردانی فرانسوا وله است که سال ۲۰۱۸ از شبکه France 2 پخش شد. سریال مامان اشتباه می‌کند ژانر خانوادگی و پلیسی دارد و براساس رمانی از میشل بوسی می‌باشد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال فرانسوی مامان اشتباه می‌کند بپردازیم.

پخش سریال مامان اشتباه می‌کند از شبکه تهران

سریال مامان اشتباه می‌کند؟! از ۷ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه تهران رفت و روز بعد در ساعات ۱۱ و ۱۹ بازپخش می‌شود.

ژانر

خانوادگی/پلیسی/هیجان‌انگیز

زبان اصلی

فرانسوی

سال تولید

۲۰۱۸

سال انتشار

۲۰۱۸

تعداد قسمت‌ها

۶ قسمت

عنوان اصلی

Maman A Tort

 

پوستر سریال مامان اشتباه می‌کند

داستان سریال مامان اشتباه می‌کند

سریال مامان اشتباه می‌کند داستان پسربچه‌ای سه و نیم ساله به نام مالون با بازی (تام دی اورنانو) است که با نقاشی‌هایی که می‌کشد سعی می‌کند موضوعاتی را بیان کند. او به روانشناس مدرسه می‌گوید که مادرش مامان واقعی او نیست و این روانشناس به مدیر مدرسه اطلاع می‌دهد و پلیس حالا به دنبال حل این معما می‌باشد.

بازیگران سریال مامان اشتباه می کند

عوامل و بازیگران سریال مامان اشتباه می‌کند

بازیگران

آن چریر، تام دی اورنانو، سوفی کانتون، پاسکال البه، ساموئل تیس، کامیل لو

کارگردان

فرانسوا وله

تهیه کننده

-

نویسنده

میشل بوسی

موسیقی

آرماند عمار
توزیع کننده France 2

تصاویر سریال مامان اشتباه می‌کند

سریال فرانسوی مامان اشتباه میکند
Maman A Tort

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال مامان اشتباه می‌کند» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.